Par suņa nogalināšanu divām personām piespriež sabiedrisko darbu (2)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Zolnierek/Shutterstock

Zemgales rajona tiesa piespriedusi sabiedriskos darbus divām personām par suņa nogalināšanu, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Apsūdzētie 2021. gada 17. septembrī Dobeles novada dzīvoklī nolēma nogalināt citai personai piederošu aptuveni piecus gadus vecu bezšķirnes suni.

Īstenojot noziedzīgo nodomu, viena no personām satvēra dzīvnieku un ar rokām

piespieda to pie grīdas. Tajā pat laikā otra apsūdzētā persona paņēma nazi un izdarīja trīs dūrienus suņa krūškurvī, pēc kā suns izrāvās no satvēriena, izvairoties skraidīja pa istabu un mēģināja izlekt pa istabas logu, bet tas neizdevās, jo kāds no apsūdzētajiem dzīvnieku uz palodzes notvēra un ievilka atpakaļ istabā.

Turpinot noziedzīgās darbības, viena no apsūdzētajām personām sunim ar naža spalu vienu reizi iesita pa galvu, pēc kā dzīvnieks aizmuka izlecot pa logu.

Gūto traumu rezultātā tajā pašā dienā iestājās suņa nāve.

Tiesa vienai personai piesprieda 280 stundas sabiedrisko darbu un atņēma tiesības turēt visu sugu dzīvniekus uz četriem gadiem. Otrai apsūdzētajai persona tiesa piesprieda 270 stundas sabiedrisko darbu un atņēma tiesības turēt visu sugu dzīvniekus uz četriem gadiem.

Jau ziņots, ka tiesas pēdējās laikā divām citām personām piespriedušas sabiedrisko darbu un reālu cietumsodu par suņu nošaušanu un noduršanu.

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu