Šeila atklāj, kā klājas viņas sunītim-veģetārietim (3)

Apollo.lv
Šeila Vanaga
Šeila Vanaga Foto: Zane Bitere/LETA

Modes dizainere un svaigēšanas restorāna īpašniece Šeila Vanaga, viesojoties raidījumā "Zilonis studijā", atklāti pastāstīja, kā klājas viņas sunītim, kurš tiek barots ar veģetāru ēdienu.

Savulaik mākslinieces suņa dēļ izcēlās liels skandāls un speciālisti pat veica  pārbaudi, kādos apstākļos dzīvo Rāma.

Nu Šeila atklāj, kura vairāk nekā 30 gadus nelieto dzīvnieku izcelsmes produktus un pēdējos astoņus gadus ir pievērsusies svaigēšanai, neslēpj, ka sava dzīvesveida dēļ saņem kritiku un no tā cietusi arī viņas karjera.

"Es biju modes māksliniece, kurai likās, ka cilvēki viņu mīl - pēc tik daudzām sašūtām kāzu kleitām un labām izdarītām lietām... Bet izrādījās, ka atliek vienam televīzijas raidījumam parādīt, ka mans suns ēd ābolu ar sēkliņām...

Viss! Man vairs nebiju klientu, es nevarēju uz veikalu aiziet, es ārā no mājas nevarēju iziet!

Man tika atsūtīts PVD (Pārtikas un veterinārais dienests) uz mājām, lai man sunīti atņemtu, vairākas reizes, nevis vienu!" atklāj Šeila.

Viņa norāda, ka mājas mīlulim klājas labi. "Sunim klājas labi, arī man šobrīd klājas labi, bet tas viss bija pārbaudījums..." Tāpat viņa precizē suņa ēdienkarti: "Mans dzīvnieks neēd ābolus ar sēkliņām, bet gan Vācijā ražotu augstvērtīgu pārtiku, kur ir visas vielas!"

Vairāk uzzini video!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu