Slēpotājs Slotiņš noslēdz karjeru

Roberts Slotiņš
Roberts Slotiņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Roberts Slotiņš, kurš sacentās gan biatlonā, gan distanču slēpošanā, noslēdzis profesionālā sportista karjeru, sestdien vietnē "Instagram" paziņoja pats sportists.

31 gadu vecais slēpotājs februārī Pekinas olimpiskajās spēlēs sacentās distanču slēpošanā. 15 kilometru klasiskajā stilā viņš ieņēma 74.vietu, sprintā brīvajā stilā 70.pozīciju, 30 kilometros brīvajā stilā finišēja 54.pozīcijā, bet komandu sprintā klasikā kopā ar Raimo Vīgantu izcīnīja 21.pozīciju.

"Iespējams, jau esat dzirdējuši, ka esmu noslēdzis savas profesionālā sportista gaitas. Iemesli šādam lēmumam ir diezgan daudzi un gana loģiski," rakstīja Slotiņš. "Esmu jau uzsācis ko citu, taču no sporta un biatlona nekur tālu neesmu!"

Pagājušajā sezonā viņš startēja Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) statusa distanču slēpošanas sacensībās, kā arī Pasaules kausa posmos biatlonā.