T, 30.11.2022.

Kambalu kāzas noslēdzas ar dūru vicināšanu

Apollo.lv
Kambalu kāzas noslēdzas ar dūru vicināšanu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 13
Foto: Ekrānuzņēmums

TV šovā "Slavenības. Bez filtra" jaunākajā epizodē tika atrādīti pēdējie momenti no Olgas un Kaspara Kambalu kāzu ballītes, kas neiztika arī bez konfliktiem.

Kambalu kāzās netrūka arī asu starpgadījumu – ballītes karstumā izcēlies konflikts starp Olgas un Kaspara viesiem un igauņu atpūtniekiem, kuri apmetušies viesnīcā. Konfliktā iesaistījies Kambalu vedējtēvs un Kasparam nekas cits neatlicis kā steigties palīgos.

"Kāzas sanāca ar kautiņu, tieši tā kā vajag," Olga noteic. Viņa pastāstīja, ka viesnīcā bijuši arī igauņu viesi. Ballītes karstumā igauņi un kāzu viesi kaut ko nav varējuši sadalīt, kā rezultātā izcēlās kautiņš.

"Sākās razborkas, diezgan nopietnas," Olga pastāstīja.

Olga atklāj, ka vedējtēvs iztraucējis abus visai pikantā momentā, zvanot un iepazīstinot ar radušos konfliktu turpat viesnīcā. "Viņš man teica: "Olga, piedod, es nekad nerautu Kasparu no tevis, bet ir SOS situācija, lai viņš skrien lejā.""

Videofragmentā redzams, ka kautiņā iesaistījušās arī dāmas - vedējtēva sieva un Agrita Bindre-Blumenaua, kura bija viena no kāzu viesiem. Dāmas mēģināja situāciju normalizēt. 

Kaspars pastāstīja, ka mēģinājis draugu atturēt no konflikta, citādā gadījumā arī viņam nāktos tajā iesaistīties ar dūrēm. Kaspars galu galā draugu esot nomierinājis, bet igauņus nokauninājis par uzvedību.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Kambalas gredzenus mija pirms gada, kovidlaikā, kad vērienīgas svinības nebija iespējamas, tāpēc laulību ceremonija notika intīmā divvientulībā - Jūrmalas dzimtsarakstu nodaļā. Tas bija iemesls tam, kāpēc Kambalas nolēma 28. oktobrī vēlreiz viens otram teikt jāvārdu dieva un draugu priekšā.

Foto: Kambalu šikās kāzas

Vairāk skaties 1188.lv.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu