C, 23.03.2023.

Producenti atklāj, kā tika sadalīti "Dejo ar zvaigzni" pāri

Apollo.lv
Producenti atklāj, kā tika sadalīti "Dejo ar zvaigzni" pāri
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šovs "Dejo ar zvaigzni" tuvojas finišam. Raidījuma producente Ilze Ūdre intervijā TVNET Grupas tiešsaistes žurnālam "Klik" atklāj, kā patiesībā tika izraudzīti deju pāri.

Dalībnieku pāru veidošanu uzņēmās sporta deju profesionāle Viola Abramova-Mailīte.

Viens no pirmajiem jautājumiem, kas dalībniekiem tika uzdots - cik gara/š tu esi?

"Pārus veidojām pēc auguma un rakstura saderības. Augumu mēs noskaidrojām, bet par dejotāja izvēli atbilstoši "zvaigznei" bija atbildīga Viola. Viņa veidoja pārus, balstoties uz to, ko zināja par šiem cilvēkiem vai bija lasījusi, redzējusi."

Pēc skrupulozām atlasēm partneriem tika organizēts satikšanās mēģinājums, lai saprastu, vai viņi spēs kopā sadejoties. Pēc tikšanās abām pusēm bija dots laiks, lai apdomātu, vai tiešām ar šo cilvēku varēs rast kopīgu deju soli.

"Ņemot vērā, ka tas viss notika vasarā, kad cilvēki ceļo, strādā un ir aizņemti ar savām lietām, tas bija ļoti garš process.

Vienā brīdī man likās, ka tas nekad nebeigsies. Šķita, ka mēs tikai organizēsim sadejošanās un tālāk netiksim," smejot atklāj producente.

"Īpaši mēs piedomājām pie tā, lai, piemēram, rolandam če nebūtu ļoti "pareiza un kārtīga" meitene. Partnerei bija jābūt tādai, lai viņiem ir viegli kontaktēties. Man liekas, rolands če ar Vitu Laicāni bija ļoti saderīgs pāris.

rolands če un Vita Laicāne
rolands če un Vita Laicāne Foto: publicitātes

Brīdī, kad satikās Maksims Busels ar Lizu Maniju, bija sajūta, ka esam saveduši kopā labākos draugus, kas sen nebija tikušies. Viņu starpā uzreiz radās kontakts.

Busels gan intervijā izdevumam "Privātā Dzīve" atklāja, ka producenti neesot gribējuši likt abus pārī pārāk lielās auguma atšķirības dēļ. "Esmu 183 centimetrus garš, bet Ļiza – ļoti maziņa. Viņai bija paredzēts cits partneris, taču Ļiza paziņoja, ka gribot dejot ar mani," atklāja Busels.

Turpinot par saliktajiem pāriem, producente pastāstija, ka Zanei Prokofjevai ar Matīsu Karro bijis ļoti labs kontakts jau no pirmā mirkļa. "Aminata ar Maksimu Kravčenko, manuprāt, ir ļoti skaists, vizuāli saderīgs pāris. Madara Palameika ir piecus centimetrus garāka par savu partneri, bet viņi nav vienīgais pāris pasaulē, kur sieviete ir garāka par vīrieti, turklāt Madarai ir ļoti laba humora izjūta," tā producente.

Vairāk par šova aizkulisēm lasi TVNET Grupas tiešsaistes žurnālā "Klik.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka dalību šovā turpina vien pieci pāri. Šovā turpina piedalīties tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā dziedātāja Aminata, grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons, TV3 laika ziņu moderatore Rūta Dvinska, Leļļu teātra aktrise Elīna Bojarkina un Rīgas krievu teātra aktieris Maksims Busels.

Foto: "Dejo ar zvaigzni' 1. sērijas aizkulises

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu