FOTO ⟩ Ņem vērā! Svētku laikā Rīgā noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: TVNET

Šodien valsts svētku laikā Rīgā noteikti būtiski satiksmes ierobežojum, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Šodien līdz plkst. 18 būs slēgta 11. novembra krastmala posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Būs slēgta arī Eksporta iela, posmā no Elizabetes ielas līdz 11. novembra krastmalai.

Foto: Gājējiem un velosipēdistiem slēgtais Vanšu tilts

Tāpat minētajā laika periodā satiksmei būs slēgta Poļu gāte un Bīskapa gāte, posmā no 11. novembra krastmalas līdz ielai, kas atrodas paralēli 11. novembra krastmalai.

Līdz plkst. 18 būs slēgta smago transportlīdzekļu satiksme Eksporta ielas posmā no Hanzas ielas līdz Muitas ielai un Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13. janvāra ielai.

Savukārt Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai šodien līdz plkst.18 organizēs divvirzienu satiksmi.

Nepieciešamības gadījumā no plkst.13.30 līdz 15 slēgs transportlīdzekļu satiksmi uz Akmens tilta, Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam, kā arī 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Dzelzceļa tiltam.

Ģenerāla Radziņa krastmala posmā un virzienā no Dzelzceļa tilta līdz Turgeņeva ielai šodien būs slēgta no plkst. 12 līdz 18, kā arī šajā laika periodā satiksmei slēgs Ģenerāla Radziņa krastmalu, posmā un virzienā no Puškina ielas līdz Dzelzceļa tiltam.

Šodien no plkst.7 līdz militārās parādes beigām uz AB dambja slēgs gan transportlīdzekļu, gan gājēju satiksmi.

No plkst.13.30 līdz 15 notiks Nacionālo bruņoto spēku vienību militāro parāde un gājiens pa no 11.novembra krastmalas pa Brīvības bulvāri līdz Bruņinieku iela. Militārās parādes maršrutu šķērsojošajās ielās nepieciešamības gadījumā regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi.

Šodien no plkst.18 līdz 19.45 notiks lāpu gājiens no Kārļa Ulmaņa pieminekļa pa maršrutu Raiņa bulvāris - Krišjāņa Barona iela - Aspazijas bulvāris - Zigfrīda Anna Meierovica bulvāris - Krišjāņa Valdemāra iela - Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojums.

Minētajā maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās nepieciešamības gadījumā regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi.

Nepieciešamības gadījumā gājēju, velosipēdistu un elektro skrejriteņu kustību ierobežos ziedu nolikšanas ceremonijas laikā un svinīgo pasākumu laikā laukumā pie Brīvības pieminekļa, kā arī militārās parādes ģenerālmēģinājuma, militārās parādes un citu pasākumu laikā.

Savukārt drošības apsvērumu dēļ svētku laikā Rīgā būs slēgta gājēju un velosipēdistu satiksme uz Vanšu tilta. Līdz šodienas plkst.18 būs slēgta gājēju, velosipēdu un elektro skrejriteņu kustību uz Vanšu tilta abās pusēs esošā gājēju un velosipēdu ceļa.

Šāds lēmums pieņemts, paredzot iespējamo iedzīvotāju pieplūdumu uz Vanšu tilta. Drošības apsvērumu dēļ uz svētku pasākumu laiku nolemts tiltu gājēju un velosipēdistu satiksmei slēgt. Pašvaldība atgādina, ka Ikdienas slodzēm tilts ir drošs, tomēr pie lielākām slodzēm iespējami drošības riski.

Pasākumu norises laikā līdz 20.novembrim vairākās vietās tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu