Besers un Petešons gūst četrus vārtus un nodrošina "Canucks" uzvaru

Broks Besers un Ēliass Petešons piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā guva kopā četrus vārtus un palīdzēja Vankūveras "Canucks" tikt pie otrā panākuma pēc kārtas.

"Canucks" mājas spēlē ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:1, 1:0) pārspēja Losandželosas "Kings".

Vispirms 26.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Petešons, izvirzot vadībā laukuma saimniekus, bet nedaudz mazāk kā pēc piecām minūtēm "Canucks" izmantoja vairākumu, un 2:0 panāca Besers. 34.minūtē "Kings" deficītu līdz vieniem vārtiem samazināja Bleiks Lizots, taču, tuvojoties otrā perioda beigām, divu vārtu pārsvaru mājiniekiem atjaunoja Petešons.

Noslēdzošajā trešdaļā vēl vienu reizi "Kings" vārtsargu pārspēja Besers, kurš šajā spēlē guva pirmos divus vārtus šosezon.

"Canucks" vārtos Tečers Demko tika galā ar 37 metieniem, kamēr "Kings" vārtus sargāja Džonatans Kviks, kurš atvairīja 21 no 25 pretinieku metieniem.

Vankūveras vienība ar izcīnītiem 15 punktiem 18 mačos Rietumu konferencē ierindojas 13.pozīcijā, kamēr Losandželosas vienība ar 23 izcīnītiem punktiem tikpat spēlēs ieņem otro vietu.