"Katra sieviete ir maza raganiņa!" Saeimā "iefiltrējusies" ekstrasense un ragana (8)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Politiskās partijas "Stabilitātei" deputātes Nataļjas Marčenko-Jodko palīdze ir Sanita Petere-Sīkle, kurā tautā tiek dēvēta arī par "balto raganu", Kurzemes raganu, ekstrasensi un litoterapeiti.

14. Saeimas deputāte Nataļjas Marčenko-Jodko 2003. gadā absolvējusi Rīgas krievu privātģimnāziju. Publiski pieejamā informācija liecina, ka viņa ir politiskās partijas "Stabilitātei!" valdes locekle un 14. Saeimas deputāte.

Marčenko-Jodko 14. Saeimā norāda, ka vēlas veicināt labklājības līmeņa uzlabošanos, "samazinoties "plaisai" starp bagātajiem un nabadzīgajiem".

Papētot detalizētāk deputātes politiskos mērķus un informāciju, secināms, ka par savu palīdzi viņa izvēlējusies neviennozīmīgas nozares pārstāvi.

Oficiālā informācija liecina, ka Sanita Petere-Sīkle 2022. gadā ieguvusi vidējo izglītību, absolvējot Rīgas komercskolu. Tāpat viņa ir SIA "Sofija-s" projektu vadītāja.

Viņas pirmā iniciatīva Saeimā būšot "pārskatīt veselības aprūpes birokrātisko aparātu, dokumentāciju veicināt ātrāku medicīnisko un medicīniskās aprūpes ātrāku pieejamību Latvijas iedzīvotājiem".

Informāciju, ka "baltā ragana" ir Nataļjas Marčenko-Jodko deputātes palīdze, "Apollo.lv" apstiprina Saeimas preses dienestā.

Taču dažādos avotos vēstītā informācija liecina, ka viņa ikdienā nodarbojas ar dziedniecību. Piemēram, 2020. gadā noteiktās aprindās viņa tika dēvēta par vienu no spēcīgākajām dziedniecēm un litoterapeitēm.

Viņai arī ir savs zīmols "White Witch", kas aktīvs bijis 2021. gadā. Šis zīmols nodarbojās ar talismanu tirdzniecību. Vienā no zīmola ierakstiem viņa vēsta: "Katra sieviete ir maza raganiņa!"

Tāpat viņa publiski ir dalījusies ar pretrunīgi vērtējamiem ieteikumiem, kā būt veselam. Piemēram, viņa pat dalījusies ar savu "recepti", kā novērst koronavīrusa izslimošanas sekas.

"Senos laikos un senajā medicīnā bronhu uzlabošanai izmantoja siltu pienu ar svaigiem govs mēsliem vai, ja galīgi nedarbojās plaušas, vārīja brūno krupi pienā. Bet man ir ļoti laba sen piemirsta alternatīva, ko izmantoja mūsu vecmāmiņas, – ļoti efektīvs līdzeklis klepum," viņa vēstīja.

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu