T, 30.11.2022.

VIDEO ⟩ "Aizsūti sevi uz Ķīnu!" "Latvijas Pasts" rīko loteriju ar "AliExpress". Kāpēc?

Apollo.lv
"Aizsūti sevi uz Ķīnu!" "Latvijas Pasts" rīko loteriju ar "AliExpress". Kāpēc?
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: rafapress/Shutterstock

"Aizsūti sevi uz Ķīnu!" Tāds nosaukums ir "Latvijas pasta" jaunākajai akcijai. Tajā var laimēt ceļojumu uz Ķīnu, bet, lai tajā piedalītos, obligāti jāveic pasūtījums Ķīnas "AliExpress" tiešsaistes tirdzniecības vietnē, vēsta LTV Ziņu dienesta raidījums "Panorāma".

Akcija "Aizsūti sevi uz Ķīnu" tiek rīkota sadarbībā ar vienu no Latvijas tūrisma aģentūrām. Laimestu 4000 eiro vērtībā apmaksās no "Latvijas pasta" mārketinga budžeta. Akcijas galvenais nosacījums, ka ir jābūt pasūtījumam starptautiskajā interneta tirdzniecības vietnē "Ali Express".

Atbildot uz jautājumu, kādēļ tiek izcelta tieši viena konkrēta tirdzniecības platforma, valsts kapitālsabiedrībā norādīja, ka "AliExpress" ir nozīmīgs "Latvijas pasta" tirdzniecības partneris.

"Galvenais iemesls ir, lai mēs veicinātu sūtījumu plūsmu, jo tie ir mūsu ieņēmumi. Un mūsu klienti saņemtu ērtāk šos sūtījumus. Atgādināt klientiem par to, ka muitas procedūras šobrīd ir daudz vienkāršākas, nekā tās bija pagājušajā vasarā. Joprojām daudzi klienti to nezina. Un, protams, veidot labas attiecības ar savu faktiski lielāko sadarbības partneri," stāstīja "Latvijas pasta" valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu