Pk, 3.02.2023.

Ainažos saskrējies pasažieru autobuss un kravas auto, viens bojāgājušais

Ziņa papildināta
LETA
Ainažos saskrējies pasažieru autobuss un kravas auto, viens bojāgājušais
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Attēls ilustratīvs.
Attēls ilustratīvs. Foto: Yevhen Prozhyrko/shutterstock

Ainažos uz Tallinas šosejas sestdienas vakarā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti vairāki transportlīdzekļi, tostarp pasažieru autobuss, pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Dienestā norāda, ka sestdien plkst. 19.20 saņemts izsaukums uz Limbažu novada Ainažiem, kur uz autoceļa Rīga-Ainaži noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti vairāki transportlīdzekļi, tostarp pasažieru autobuss.

Šobrīd notikuma vietā strādā 12 ugunsdzēsēji, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi, kā arī Igaunijas glābšanas dienests un trīs Igaunijas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ekipāžas.

Notikuma vietā no kravas automašīnas atbrīvots viens cilvēks.

Šobrīd iesaistītie dienesti sniedz palīdzību autobusa pasažieriem.

Sadarbībā ar Limbažu novada pašvaldību tiek risināts jautājums par šo cilvēku izvietošanu, norādīja VUGD pārstāvji.

Vienlaikus "Latvijas valsts ceļu" mikroblogošanas vietnē "Twitter" minēts, ka Tallinas šosejas (A1) 101. kilometrā Ainažos ir notikusi satiksmes autobusa un kravas automašīnas sadursme.

Negadījuma vietā satiksme bloķēta. Apbraukšana pa pilsētas ielām.

VUGD mikroblogošanas vietnē "Twitter" informē, ka ceļu satiksmes negadījuma vietā no avarējušā autobusa ir atbrīvots bojāgājušais.

Vienlaikus cilvēkiem, kuri nav cietuši, nodrošināta iespēja patverties Limbažu pašvaldības nodrošinātā autobusā. Darbs notikuma vietā turpinās.

Savukārt NMPD direktore Liene Cipule "Twitter" min, ka negadījuma vietā strādā deviņas NMPD brigādes un trīs Igaunijas mediķu brigādes.

Dienests nodrošina cietušo hospitalizāciju no Ainažiem uz Rīgu.

Valsts policijas pārstāve Līna Bagdone apstiprināja, ka, pēc sākotnējās informācijas, ceļu satiksmes negadījumā viena persona gājusi bojā, bet sešas cietušas.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu