Pk, 3.02.2023.

Ceturtdienas horoskops: 1. decembris

Ceturtdienas horoskops: 1. decembris
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: ExFlow/Shutterstock

Horoskopi ceturtdienai, 1. decembrim.

AUNS

Pateicoties savai jaudīgajai enerģijai, lieliski tiksi galā ar pienākumiem. Iespējams, kāds būs pamanījis tavas spējas un izteiks jaunu darba vai sadarbības piedāvājumu. Rūpīgi jāizvērtē visi "par" un "pret".

VĒRSIS

Dari visu apdomīgi un gatavojies dažādiem neplānotiem pavērsieniem. Labāk ķerties pie īstermiņa projektiem, kas ātri realizējami, bet plaša vēriena pasākumus atliec uz vēlāku laiku.

DVĪŅI

Pārāk nepaļaujies uz draugu atbalstu, un jauniegūtus paziņas novērtē ar kritisku skatu. Intuīcija pateiks priekšā, pie kādiem projektiem un darbiem ķerties.

VĒZIS

Profesionālajā jomā parādīsi savas spējas, bet nekautrējies runāt arī par atalgojumu. Vakarā pievērsies radošam hobijam vai apmeklē izklaides pasākumu.

LAUVA

Var gadīties, ka tev darbā tiek uzticēti jauni pienākumi, kuri jāpilda ar vislielāko rūpību, un pat vismazākā kļūme var sagādāt nepatikšanas. Tev ir pieredze un tu zināsi, kā rīkoties.

JAUNAVA

Svarīga lietišķā tēma. Iespējams, saņemsi izdevīgu piedāvājumu, bet „klupšanas akmens” var izrādīties zināšanas. Tas ir labojams – apgūt kaut ko jaunu nekad nav par vēlu.

SVARI

Lietišķajā jomā pavērsieni. Iespējami jauni kontakti, kas vēlāk nesīs izdevīgumu un pavērs iespējas iesaistīties ienesīgos projektos. Iedvesmu smelsies mīlestībā.

SKORPIONS

Kaut arī savā visdziļākajā būtībā esi vienpatis, šodien ātri sapratīsies ar cilvēkiem un izveidosi noderīgus lietišķos kontaktus. Tomēr pārāk neuzticies tiem, kas smaida un glaimo.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā jomā nemierīgi, vienalga vai esi uzņēmējs vai algots darbinieks. Nāksies pieņemt lēmumus un aizstāvēt savas idejas. Saglabā vēsu prātu un lūkojies pēc izdevīguma.

MEŽĀZIS

Biznesa darījumiem un peļņai sekmīgs periods, tikai jābūt piesardzīgam. Nedari neko bez apdoma un uzmanies no idejām, kas uzdzirkstījušas emociju iespaidā, var sanākt pārrēķināšanās.

ŪDENSVĪRS

Ja no tevis tiek daudz prasīts darbā, tad jārunā par atalgojuma palielināšanu. It īpaši tāpēc, ka pienākumu dēļ mazāk laika atliek mājas pienākumiem, ģimenei un mīļotajam cilvēkam.

ZIVIS

Ļoti nemierīga diena. Dažu brīdi pat nevarēsi saprast, kā, lai tiek ar visu galā. Koncentrējies, atroti piedurknes un ķeries klāt. Ja strādāsi pēc plāna, tad darbi ies no rokas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu