Rīgā un Viļņā turpina samazināties degvielas cenas

LETA
Rīgā un Viļņā turpina samazināties degvielas cenas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: ThePowerPlant/Shutterstock

Rīgā un Viļņā aizvadītajā nedēļā degvielas cenas turpināja samazināties. Tallinā tās saglabājās stabilas.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, sekoja Viļņa, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95. markas benzīna cena, salīdzinot ar iepriekšējo piektdienu, samazinājās par 2,3% - līdz 1,694 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 4,4% - līdz 1,754 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95. markas benzīna cena maksāja 1,629 eiro par litru, kas ir tikpat cik iepriekšējā piektdienā, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 2,7% - līdz 1,769 eiro par litru.

Tallinā degvielas cenas nemainījās un bija tādas pašās kā pirms nedēļas. "Circle K" uzpildes stacijās 95. markas benzīna cena piektdien bija 1,799 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena - 1,859 eiro par litru.

Autogāzes cena nemainījās Rīgā un tāpat kā nedēļu iepriekš bija 0,835 eiro par litru. Viļņā autogāzes cena samazinājās par 1,3% un bija 0,752 eiro, bet Tallinā samazinājās par 9,3% - līdz 0,78 eiro par litru.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu