Sv, 5.02.2023.

Moldovas pilsonim par Irākas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu Latvijā piemērots sods

LETA
Moldovas pilsonim par Irākas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu Latvijā piemērots sods
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Robežsardzes busiņš. Ilustratīvs foto.
Robežsardzes busiņš. Ilustratīvs foto. Foto: Ivars Soikāns/LETA

Prokuratūra kādam Moldovas pilsonim piemērojusi 5000 eiro sodu par apzinātu Irākas pilsoņu nodrošināšanu ar iespējām nelikumīgi uzturēties Latvijā.

Prokuratūra kādam Moldovas pilsonim piemērojusi 5000 eiro sodu par apzinātu Irākas pilsoņu nodrošināšanu ar iespējām nelikumīgi uzturēties Latvijā, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

Apsūdzētais vīrietis pēc pirmstiesas izmeklēšanā nenoskaidrotas personas piedāvājuma piekrita pārvadāt nelegālos Tuvo Austrumu valstu migrantus no Eiropas Savienības (ES) robežām uz ES iekšieni, par katru pārvadāto personu viņam solīja samaksāt 200 eiro.

Apsūdzētais ar "Škoda" markas automašīnu ieradās Dagdas novadā, kur uzņēma sešus Irākas pilsoņus bez derīgām vīzām un uzturēšanās atļaujām, un veda viņus līdz brīdim, kad Salienas pagastā apsūdzētā vadīto automašīnu apturēja robežsargi.

Apsūdzētā persona pilnībā piekrita tai inkriminētā noziedzīgā nodarījuma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un to nožēloja.

Sods piemērots paātrinātā procesa kārtībā, kas bija mazāk nekā 12 stundu laikā no nozieguma izdarīšanas brīža.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu