Ronaldu pēc mača, kurā nāca uz maiņu, visai ieturēti apsveic Portugāles izlasi (2)

Krištianu Ronaldu (sēdus)
Krištianu Ronaldu (sēdus) Foto: SIPA/Scanpix

Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu Portugāles uzvaru pār Šveici Pasaules kausa astotdaļfinālā savā "Instagram" kontā ir novērtējis kā lielisku dienu Portugālei un vēsturisku rezultātu.

Treneris Fernāndu Santušs gan šajā spēlē laukumā Ronaldu laida vien uz maiņu 74.minūtē, kad rezultāts jau bija 5:1.

Ronaldu paspēja gūt vārtus, kuri aizmugures dēļ netika ieskaitīti, bet viņa aizstājējs Gonsālu Ramušs šajā spēlē guva trīs vārtus.

Pēc spēles 37 gadus vecais Ronaldu ar "Instagram" starpniecību pauda savu attieksmi.

"Pārsteidzoša diena Portugālei ar vēsturisku rezultātu lielākajās sacensībās pasaules futbolā. Fantastisks sniegums talanta un jaunības pilnajai komandai," raksta Ronaldu.

"Apsveicu mūsu valstsvienību. Sapnis ir dzīvs. Līdz pat beigām. Uz priekšu, Portugāle!" vēsta ieraksts.

Uz rezervistu soliņa Santušs portugāļu zvaigzni atstāja pēc vilšanās par futbolista reakciju pēc viņa nomainīšanas pēdējās grupu turnīra spēles pret Dienvidkoreju 65.minūtē.

Tas iezīmē vēl vienu trauksmainu nodaļu Ronaldu karjerā, iepriekšējā pēc abpusējas vienošanās pametot Mančestras "United".

Santušs vēlāk izteicās, ka lieta komandas iekšienē ir atrisināta.

Ceturtdaļfinālā Portugāle sestdien tiksies ar Maroku.