Pk, 8.12.2023.

Patmalniece izbrīnīta, ka ap viņas jauno 500 eiro vērto somiņu sacelts tracis (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Instagram/ elita_patmalniece

Māksliniece Elita Patmalniece bija viena no šova "Četri uz koferiem" dalībniecēm, kura devās uz tālo zemi Malaiziju. Lielu jautrību šova skatītājiem sagādāja modes mākslinieces lielā kāre pēc dārgas zīmola somiņas, par ko viņa pati ir visai izbrīnīta, šonedēļ raksta izdevums "Privātā Dzīve".

Jāatsauc atmiņā, par ko tad ir stāsts! Elita ļāvās pati sevi Malaizijā iepriecināt, iegādājoties dārga zīmola somiņu. "Gribēju un nopirku! Turklāt 500 eiro par dārga zīmola somu nav nemaz tik daudz," tagad pukojas Elita.

"Man likās, ja es to somiņu nenopirkšu, es nomiršu," ceļojumā teica Elita.

Šī frāze lika latviešu ļaudīm apspriest viņas dārgo pirkumu, par ko viņa ir gan izbrīnīta, gan arī mazliet neapmierināta.

"Acīmredzot cilvēkiem Latvijā vairs nav, par ko cepties, tāpēc sāk cepties par Patmalnieces somiņu," brīnās Elita.

Viņa dārgo pirkumu ne mirkli nenožēlo: "Man ļoti patīk! Tā ir tāda modes lieta, turklāt šī krāsa šobrīd ir aktuāla. Kaut ko skaistu taču dzīvē vajag. Mani zaļā somiņa tiešām ļoti iedvesmo, un jau esmu uztaisījusi gleznu, kur tā redzama."

Arī raidījumā viņa teica, ka somiņa viņu noteikti iedvesmos. Patmalniece atklāja, ka pirkums kalpos ne tikai priekam, bet arī iedvesmai. "Es no tās varu uztaisīt jaunu kleitu vai pat veselu izstādi. Es noteikti uzzīmēšu jaunu gleznu, lai atpelnītu somiņu." Un rau, viņa jau to paguvusi izdarīt!

"Kas to būtu domājis, ka tā kļūs par slavenāko somu Latvijā? Būs biežāk ar to jāiziet sabiedrībā," smejas māksliniece.

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 6. decembra numurā.

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu