Sv, 5.02.2023.

Ušakovs neizslēdz, ka varētu kandidēt nākamajās pašvaldību vēlēšanās

LETA
Ušakovs neizslēdz, ka varētu kandidēt nākamajās pašvaldību vēlēšanās
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Krimināllietā apsūdzētais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs pirms tiesas sēdes Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā, kur plānots izskatīt krimināllietu par aizliegtas videonovērošanas ierīces glabāšanu.
Krimināllietā apsūdzētais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs pirms tiesas sēdes Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā, kur plānots izskatīt krimināllietu par aizliegtas videonovērošanas ierīces glabāšanu. Foto: Edijs Pālens/LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts, bijušais Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) neizslēdz, ka varētu kandidēt nākamajās pašvaldību vēlēšanās.

Ceturtdien "Latvijas Radio 4" Ušakovs norādīja, ka tas, vai viņš tiešām kandidēs pašvaldību vēlēšanās, kas notiks 2025.gadā gan atkarīgs no situācijas partijā.

Vienlaikus Ušakovs sacīja, ka nākotnē neplāno "aiziet no iekšējiem politiskajiem procesiem".

Ušakovs Eiropas Parlamentā tika ievēlēts 2019.gadā un kandidēja no partijas "Saskaņa". Ušakovs par Rīgas mēru kļuva 2009.gadā, bet no mēra amata atkāpās 2019.gadā.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce ("Attīstībai/Par!") pirms Ušakova atkāpšanās izdeva rīkojumu par Ušakova atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas. Rīkojumā bija uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu