Ķēniņš gūst vārtus, Punnenovam "sausā" spēle uzvarētā Šveices čempionāta mačā

Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs
Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs Foto: lausannehc.ch

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien, 10. decembrī, atvairīja visus 22 metienus Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē, savukārt uzbrucējs Ronalds Ķēniņš guva uzvaras vārtus "Lausanne" spēlē.

"Lausanne" savā laukumā ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pieveica Cīrihes "Lions" hokejistus.

Ķēniņš vārtus guva 36. minūtē, rezultāta starpību pēc nepilnām 2,5 minūtēm palielinot Martinam Gernātam.

Uzbrucējs laukumā bija 13 minūtes un 56 sekundes, no kurām piecas minūtes un 52 sekundes spēlēja mazākumā. Viņa kontā trīs metieni pa vārtiem un +/- rādītājs +1.

Ķēniņš šosezon 26 spēlēs sakrājis četrus (2+2) rezultativitātes punktus, bet Punnenovs 23 mačos ielaidis vidēji 2,64 ripas spēlē un atvairījis 91,9% metienu.

Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers" izbraukumā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) atzina "Ambri-Piotta" pārākumu.

Lapinskis uz ledus pavadīja 12 minūtes un 38 sekundes, no tām 56 sekundes spēlējot vairākumā, un izcēlās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī sakrāja +/- rādītāju -2.

Vēl uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas "Servette" viesos ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) zaudēja "Kloten".

Smirnovs spēlēja piecas minūtes un 12 sekundes, statistikas rādītājos neatzīmējoties, bet Smons nebija spēles pieteikumā.

Turnīra tabulā līdervienība ir "Servette", kas 29 mačos izcīnījusi 62 punktus, "Tigers" ar 37 punktiem 29 spēlēs ieņem desmito vietu, bet "Lausanne" ar 34 punktiem 29 spēlēs atrodas 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".