Liene Greifāne, dzīvojot Krievijā, sākusi jaunu karjeru (15)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Instagram/ lienegreifane

Latviešu dziedātāja un režisore Liene Greifāne jau sešus gadus dzīvo Krievijā. Viņa tur palika arī tad, kad Krievija sāka karu pret Ukrainu. 

Greifāne, kura Latvijā bija pazīstama ar skatuves vārdu Liene Candy, pērn Krievijā ieguva režisores diplomu un ar ģimeni - vīru Igoru un jaunāko dēlu Kristoferu - dzīvo un strādā Sočos.

Viņa izdevumam "Privātā Dzīve" pastāstīja, ka sākusi jaunu nodarbošanos: "Esmu nekustamo īpašumu aģente Sočos." Jaunajai nodarbei pievērsusies pavisam nesen.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Greifāne savulaik uz Maskavu devās, lai studētu režiju un savu nākotni saistītu ar Krievijas šovbiznesu. Kad februārī Krievija sāka karu Ukrainā, viņa paziņoja, ka negrasās mainīt ierasto dzīvi un atgriezties dzimtenē, jo šeit nevarēšot nopelnīt pietiekami.

Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, Greifāne savos sociālajos tīklos publiskoja emocionālu ierakstu, kas nu kļuvis privāts.

Saņemot negācijas un pat naidu, viņa rakstīja: "Es neesmu vainīga par to, kas notiek Ukrainā. Visi, kas man raksta negatīvas ziņas, vaino mani, nolād mani, novēl sliktu utt. Es dzīvoju Krievijā. Jā, tā ir. Tāpat kā daudzi latvieši dzīvo Amerikā, Anglijā un citās valstīs. Es neizvēlējos karu un to neatbalstu. Bet es izvēlējos savu karjeru sākt sešus gadus atpakaļ, pametot visu to, kas tika būvēts Latvijā kopš bērnības. Jūs man prasāt pamest manu darbu, mājas, draugus, bērnam skolu un draugus, lai tikai jūsu sirdis apmierinātos ar domu, ka neviens latvietis nedzīvo Krievijā.

Liene neslēpa – būtu gatava to darīt tikai tad, ja Latvijā saņemtu darba piedāvājumu kā režisore un alga būtu vismaz 2000 eiro mēnesī.

Jau kādu laiku Liene ar vīru un jaunāko dēlu dzīvo 1700 kilometru attālumā no Krievijas galvaspilsētas Maskavas. Viņi iekārtojušies Sočos – kūrortpilsētā Melnās jūras krastā.

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 13. decembra numurā.

Komentāri (15)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu