Indrašis gūst vārtus zaudētā DEL spēlē

Miks Indrašis (nr. 70)

Latvijas hokejists Miks Indrašis svētdien Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem otrajā mačā pēc kārtas, Šveningenas "Wild Wings" ciešot zaudējumu savā laukumā.

Ševeningenas komanda mājās pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Štraubingas "Tigers".

Indrašis izcēlās ar precīzu metienu 24.minūtē, izvirzot vadībā "Wild Wings" ar 2:1.

Latvijas hokejists šajā mačā kopā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos iemetienos, taču cīņu beidza ar +/- rādītāju -1.

Viņš šosezon 30 aizvadītās spēlēs ticis pie pieciem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

DEL turnīra tabulā "Wild Wings" ar 44 izcīnītiem punktiem 30 mačos atrodas desmitajā vietā, kamēr Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters" ar 41 punktu 30 spēlēs ierindojas 11.pozīcijā 15 komandu konkurencē.