FOTO Pirmie Ziemassvētki bez karalienes. Karaliskā ģimene Ziemassvētkos ieradusies baznīcā

Apollo.lv
Foto: AFP/SCANPIX

Karalis Čārlzs III, viņa sieva Kamilla, princis Viljams, Keita Midltone un citi karaliskās ģimenes locekļi svētdien, 25. decembrī, ieradās Sandringemā uz ikgadējo Ziemassvētku dievkalpojumu, vēsta medijs "Insider".

Karalis Čārlzs pamāja ar roku cilvēkiem, kuri bija sapulcējušies, lai ieraudzītu karalisko ģimeni.

Foto: Pirmie Ziemassvētki bez karalienes. Karaliskā ģimene Ziemassvētkos ieradusies baznīcā

Pirmo reizi visi trīs prinča Viljama un Keitas Midltones bērni apmeklēja Ziemassvētku dievkalpojumu.

Pasākumā piedalījās arī princis Endrjū, kurš joprojām ir pretrunīgi vērtēta persona.

Šogad karaliskajai ģimenei ir pirmie Ziemassvētki bez karalienes Elizabetes II.

Kā ziņots, karalienes Elizabetes II miršanas apliecība atklājusi ne tikai miršanas iemeslu, bet vēl kādu skumju faktu.

Miršanas apliecība, kas izrakstīta Skotijā, atklāj vairākas Viņas Majestātes nāves brīža detaļas, tostarp precīzo laiku, cikos Elizabete II devās mūžībā.

Karalienes miršanas laiks fiksēts plkst. 15.10 pēc vietējā laika (plkst. 17.10 pēc Latvijas laika), kas nozīmē, ka šajā brīdī viņai līdzās tomēr nebija visi tuvākie ģimenes locekļi.

Šajā laikā lielākā daļa viņas ģimenes joprojām bija ceļā uz Skotiju, cerot būt kopā ar viņu pēdējos mirkļos. Prinči Viljams, Endrū un Edvards, kā arī viņa sieva, Veseksas grāfiene Sofija tajā brīdī atradās lidmašīnā.

Viņi ieradās Balmoralas pilī tikai ap pulksten 17.00. Princis Harijs ieradās vēl vēlāk, ap pulksten 20.00 — pusotru stundu pēc oficiālā paziņojuma par nāvi.

Miršanas apliecība atklāj, ka līdzās esot bijusi viņas meita, princese Anna, kura ir reģistrēta kā persona, kas sniedza informāciju par Viņas Majestātes nāvi.

Elizabete II aizgāja mūžībā 8. septembrī Balmoralas muižā Skotijā 96 gadu vecumā pēc 70 tronī aizvadītiem gadiem. Pēc karalienes došanās mūžībā par Lielbritānijas karali kļuvis viņas vecākais dēls Čārlzs III.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu