Šilovs AHL mačā atvaira 28 ripas un sekmē "Canucks" uzvaru (61)

Hokejists Artūrs Šilovs
Hokejists Artūrs Šilovs Foto: Abbotsford Canucks

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien, 30. decembrī, Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē atvairīja 28 metienus, Ebotsfordas "Canucks" izcīnot uzvaru izbraukumā.

"Canucks" viesos ar 4:2 (0:1, 3:1, 1:1) pārspēja Manitobas "Moose" vienību.

Šilovs 23 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām ielaida vārtus mazākumā, bet otros vārtus mājinieki iemeta divas minūtes un 23 sekundes pirms mača beigām, panākot 2:3.

Latvijas vārtsargs šosezon 19 AHL mačos svinējis 11 uzvaras, vidēji mačā savos vārtos ielaižot 2,82 ripas un atvairot 89,2% metienu.

Citā spēlē aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Belevilas "Senators" viesos ar 3:5 (1:1, 1:2, 1:2) piekāpās Ročesteras "Americans".

Rubīns spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Vilksbāres/Skrentonas "Penguins", kuras rindās spēlē uzbrucējs Raivis Ansons, mājās ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) zaudēja Providensas "Bruins".

Ansons trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem.

"Penguins" ar 31 izcīnītu punktu 27 spēlēs Austrumu konferencē ieņem astoto vietu, kamēr "Senators" ar 26 punktiem 30 spēlēs ir pēdējā 15 komandu konkurencē. "Canucks" ar 36 punktiem 28 mačos Rietumu konferencē ieņem sesto vietu 17 komandu vidū.

Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvada 72 mačus.