Maestro mazmeita: Jo vecāka kļūstu, jo vairāk nesaprotu, kāpēc man bijis lemts piedzimt tieši šajā ģimenē

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Maestro Raimonda Paula mazmeita Annamarija Paula sarunā ar izdevumu "Ieva" atklāti par to, kā uzaugt slavenā ģimenē. 

Annamarija uzsver, ka nekad nav izmantojusi maestro vārdu savā labā: "Man galvenais, lai viņš var ar mani lepoties, nevis par mani kaunēties. Savu uzvārdu - Paula - nekad nemainīšu – tas ir tas, kas man ir un paliks no vectēva.

Jo vecāka kļūstu, jo vairāk nesaprotu, kāpēc man bijis lemts piedzimt tieši šajā ģimenē. Nekad un nekur neesmu satikusi otru tādu cilvēku kā mans opis, un domāju, ka otra tāda cilvēka nemaz nav."

Tiesa, Annamarija atklāj, ka Paulam nepatīk runāt par emocijām. "Kad prasu kaut ko par mīlestību, opis un Lana [maestro sieva Lana Paula - red.] atbild: mēs vienkārši baidāmies palikt vieni. (..) Mēdzu opi kaitināt, teikdama viņam: "Opi, es tevi mīlu!" Opis man atbild tieši tāpat, kā bērnībā pēc šādiem vārdiem esot teikusi viņa mamma: "Ko tev vajag!?" Opis tā tika audzināts – nekādu sarunu par mīlestību un emocijām."

Uz jautājumu, ko no viņa iemācījusies un negribētu pazaudēt, Annamarija saka: "Nemainīties – turēties pie saknēm un pie tā, kas es esmu. Prast paklusēt, jo bieži vien mazāk pateikts ir kas vairāk nekā lieki vārdi."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Annamarija strādā sieviešu patversmē Rīgā, ik dienu palīdzot grūtībās nonākušām bezpajumtniecēm.

Annamarija Paula ir maestro Raimonda Paula meitas Anetes atvase. Viņa nāca pasaulē attiecībās ar dziedošo aktieri Daini Porgantu, taču abiem nekad nav izveidojušās tēva un meitas attiecības.

Pilnu interviju ar Annamariju Paulu lasi žurnāla "Ieva" 4. janvāra numurā!

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu