Upīte/Ozoliņa Siguldā ieņem pirmo vietu pēc PK posma kamaniņu sportā pirmā brauciena

LETA
Latvijas kamaniņu braucēja Anda Upīte
Latvijas kamaniņu braucēja Anda Upīte Foto: Zane Bitere/LETA

Latvijas duets Anda Upīte/Sanija Ozoliņa sestdien Siguldā Pasaules kausa kamaniņu sportā ceturtajā posmā pēc pirmā brauciena ieņem pirmo vietu divnieku sacensībās.

Septiņu ekipāžu konkurencē latvietes trasē devās pirmās, un nevienas no konkurentēm viņas apsteigt nespēja.

Upīte un Ozoliņa finišēja ar laiku 42,435 sekundes.

Visas pārējās konkurentes trasē kļūdījās vairāk, ukrainietēm nefinišējot.

Otro vietu ieņēma pasaules čempionāta bronzas medaļnieces amerikānietes Ševona Forgena un Sofija Kērkbija, atpaliekot 0,102 sekundes, bet trešās pēc pirmā brauciena ir pasaules čempiones un Pasaules kausa ieguvējas vācietes Jesika Dēgenharta un Šaiena Rozentāla, kuras latvietēm zaudē 0,185 sekundes.

Vēl sestdien norit arī sacensības vīriešu ekipāžām, bet svētdien ceturtais Pasaules kausa posms Siguldā noslēgsies ar vīriešu sacensībām, kurās startēs Kristers Aparjods un Gints Bērziņš, kā arī komandu stafeti.

Jau ziņots, ka Elīna Ieva Vītola sestdien Siguldā ieņēma otro vietu, piektajā vietā ierindojās Sigita Bērziņa un septītajā - Kendija Aparjode.

Pasaules kausa ceturtajā posmā startēt pieteikušies 134 sportisti no 19 valstīm - 36 sievietes, 36 vīrieši, deviņas sieviešu divvietīgās ekipāžas, kā arī 22 vīriešu divvietīgās ekipāžas.

Nedēļu vēlāk turpat Siguldā notiks Pasaules kausa sezonas piektais posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts.

No 27. līdz 29.janvārim Oberhofā kamaniņu braucēji cīnīsies par godalgām pasaules čempionātā, bet vēlāk paliks turpat Vācijā, kur būs nākamie divi Pasaules kausa posmi Altenbergā no 3. līdz 5.februārim un Vinterbergā no 10. līdz 12.februārim. Nākamajā nedēļas nogalē būs astotais posms Sanktmoricā, Šveicē, bet sezonas noslēgums iecerēts nedēļu vēlāk Vinterbergā, kur sportisti atkārtoti sacentīsies no 24. līdz 26.februārim.

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu