VIDEO RAKUS informē par krīzes situācijas risinājumiem un pārrunāto ar LOC ārstiem

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca teritorija.
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca teritorija. Foto: Līga Gredzena/LETA

Šodien plkst. 14 slimnīcā notiks mediju brīfings, kurā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes (RAKUS) priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Aleksejs Višņakovs pastāstīs par prioritārajiem darbiem un savu redzējumu krīzes situācijas risinājumiem, līdz konkursa kārtībā tiks izvēlēts jaunais slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Slimnīcas padomes pārstāvji informēs par pagājušajā nedēļā ar stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" ārstiem un onkoloģisko pacientu organizācijām pārrunātiem un izdiskutētiem jautājumiem.

Brīfingā piedalīsies Višņakovs un RAKUS padomes loceklis Valts Ābols. Tas notiks stacionārā "Gaiļezers".

VIDEO: preses konference

Jau ziņots, ka RAKUS priekšsēdētāja pienākumus pildīs Aleksejs Višņakovs, kas šobrīd ir arī Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs, informēja RAKUS preses sekretāre Ilga Namniece.

Višņakovs amatā stājas no šodienas, 9.janvāra, lai nodrošinātu slimnīcai būtisku procesu virzību un norisi, svarīgu lēmumu pēctecību, kā arī, lai aktīvi iesaistītos dažādu sistēmisku problēmu identificēšanā un risinājumu rašanai - stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" darbības turpmākai nodrošināšanai un uzlabošanai.

Kā ziņots, RAKUS bija pagarinājusi pieteikšanos uz valdes priekšsēdētāja amatu līdz 25.novembrim. Slimnīcas padomes loceklis Valts Ābols iepriekš aģentūrai LETA pauda vērtējumu, ka interese par RAKUS valdes priekšsēdētāja amatu ir zemāka nekā vēlētos.

Kopumā amata pretendentu izvērtēšanas komisija bija saņēmusi 25 pieteikumus, no kuriem tikai puse atzīta par atbilstošiem valdes priekšsēdētāja amatam izvirzītajām kvalifikācijas prasībām.

Līdz šim RAKUS valdes priekšsēdētājs bija Paeglītis, kurš amatā stājās 2018.gada sākumā. Šī gada sākumā beidzas Paeglīša piecu gadu pilnvaru termiņš. Viņš jau iepriekš paziņoja, ka nekandidēs uz nākamo pilnvaru termiņu šajā amatā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu