Kristaps Zutis ar draudzeni ierīkojuši savu mīlas ligzdiņu

Apollo.lv
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Jau labu laiku tiek mēļots par boksera Kristapa Zuša un tiktokeres Elīnas Pakalnes attiecībām, nu tas ir oficiāli - viņi ir ne tikai pāris, bet pārgājuši jau nākamajā attiecību līmenī, sākot kopdzīvi. Nu tapis zināms, ka mīlnieki pievienosies šovam "Slavenības. Bez filtra".

Par to, ka abi satuvinājušies, varēja noprast jau pēdējo pusgadu, kad abi apmeklēja ne tikai kopīgus publiskus pasākumus, bet arī darbojās kopīgā projektā.

Ar attiecību statusa apstiprināšanu abi gan nesteidzās, atrunājoties, ka ir tikai labi draugi, kuri strādā pie kopīgiem projektiem. Teju pusgadu abiem izdevās tīt visus ap pirkstu, līdz beidzot tapis zināms – pārītis dzīvo zem viena jumta un savu privāto dzīvi izrādīs TV šovā.

"Slavenības. Bez filtra" skatītājiem abi sola iespēju visā krāšņumā ielūkoties viņu ikdienā un sadzīvē.

Zutis izrādīs, kā notiek viņa boksa treniņi, kuros piedalās arī Elīna, cik meistarīgi izdodas tikt galā ar abu suņu meiteņu audzināšanu, kā arī to, kā skaudrie bērnības notikumu noveduši viņu līdz palīdzēšanai citiem un aktīvai dalībai labdarības projektos. Nokļūsim arī Kristapa dzimtajā Sabilē un izzināsim viņam tik tuvās romu kultūras aizkulises. Bet Elīna padalīsies ar sava biznesa noslēpumiem un to, ko patiesībā nozīmē būt vienai no populārākajām tiktokerēm Latvijā.

Cik salda izvērtīsies abu kopdzīve? Vai dumpīgajam Zutim izdosies tikt galā ar ikdienas rutīnu, sadzīves strīdiņiem un apņēmīgi pildīt uzticīgā dzīvesbiedra lomu?

Par to, kādi jaunumi ir citu "Slavenības. Bez filtra" dalībnieku dzīvē, lasiet zemāk.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām