"Šis ir devītais gads, kad piedalīšos." Markus Riva gatavs cīņai par iespēju pārstāvēt Latviju (2)

Apollo.lv
Foto: markusriva/ Instagram

Pagājušajā nedēļā tika nosaukti "Supernovas" pusfinālisti, kas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Viņu vidū ir arī mūziķis Markus Riva, kurš neatmet cerību tur nonākt.

"Šis ir devītais gads, kad piedalīšos. Kaķim ir deviņas dzīvības, tāpēc varbūt tieši šoreiz izdosies. Tik daudzas reizes esmu bijis tuvu uzvarai, ka tagad ir jāizšauj viss pulveris, jāizdara maksimums," saka "Supernovas" veterāns Markus Riva.

Dziesmu "Forever" viņš ierakstījis pērn Losandželosā un uzreiz sapratis, ka tā ir īstā.

"Lai gan ir bijusi pandēmija un tagad ir karš, mana dziesma nav par skumjām tēmām. Daudzi pagājušajā gadā saprata, ka mums jādzīvo šodienā un jāpriecājas par to. Arī es esmu izvērtējis, kas man šajā dzīvē ir svarīgs un kas – mazsvarīgs," saka Riva.

"Protams, man ir bijušas šaubas, vai to man vispār vajag. Tomēr šo gadu laikā esmu uzaudzējis gana biezu ādu, ir daudz cilvēku, kas vēlas, lai pārstāvu Latviju Eirovīzijā.

Man gribas iziet uz lielās skatuves ar Latvijas karogu rokās. Stāvu un krītu par savu valsti, un man būtu liels gods to pārstāvēt," saka Riva.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka šogad Supernovā būs 14 dalībnieki, jo mūziķis Saule pārkāpa konkursa noteikumus –  dziesma tika publiskota pirms atļautā laika.

Vairāk lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 10. janvāra numurā!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām