Ansons guvis pirmos vārtus AHL

Raivis Ansons
Raivis Ansons Foto: Facebook: @WilkesBarreScrantonPenguins

Latvijas uzbrucējs Raivis Ansons trešdien guva savus pirmos vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, palīdzot Vilksbāres/Skrentonas "Penguins" izcīnīt uzvaru.

"Penguins" viesos ar rezultātu 4:3 (0:0, 3:0, 0:3, 1:0) papildlaikā pieveica Heršijas "Bears" komandu.

Ansons guva savas komandas trešos vārtus, otrā perioda 15.minūtē mazākumā panākot 3:0. Latvietis arī tika atzīts par mača trešo zvaigzni.

Šajā mačā Ansons pa vārtiem izpildīja divus metienus, nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon AHL latviešu uzbrucējs piedalījies 21 spēlē un ticis pie vieniem vārtiem, divām rezultatīvām piespēlēm, astoņām soda minūtēm un negatīva lietderības koeficienta -3.

"Penguins" ar 39 punktiem 32 spēlēs Austrumu konferencē ieņem sesto vietu, kamēr "Bears" ar 50 punktiem 35 spēlē ir līderi.

Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvada 72 mačus.