Rinks kļūst par pasaules junioru čempionu vieninieku sacensībās

LETA
Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks
Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks Foto: Mareks Gaļinovskis (Latvijas Kamaniņu sporta federācija)

Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks sestdien Austrijas trasē Forarlbergā kļuva par pasaules junioru čempionu vieninieku sacensībās.

Sacensības vienlaicīgi bija arī Pasaules junioru kausa posms.

Rinks bija nepārspēts abos braucienos, finišējot pēc minūtes un 3,833 sekundēm.

Viņš par 0,358 sekundēm apsteidza vācieti Marko Legeru un par 0,427 sekundēm - Legera tautieti Hannesu Rēderu.

Roberts Dreimanis, atsevišķos braucienos ieņemot 12. un 22. vietu, finišēja 15. vietā, Aleksis Siņiļņikovs ar 19. un 21.rezultātu braucienos ieņēma 21. vietu, bet Uldis Jakseboga, pirmajā braucienā izcīnot 28.vietu, pie otrā brauciena netika.

Otrajam braucienam kvalificējās 26 labākie no 42 sportistiem.

"Pirms pirmā brauciena jutos labi, jo bija aizvadīta ļoti laba un veiksmīga treniņu nedēļa, kā rezultātā nebija iemesls satraukties, jo biju pārliecināts par saviem spēkiem," Rinka teikto pēc finiša citē Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

"Toties pirms otrā brauciena bija neliels uztraukums, jo zemapziņā sēdēja pagājušā gada kļūda, kas liedza cīnīties par Eiropas čempiona titulu," atzīst pasaules junioru čempions.

"Tomēr veiksmīgi pārvarēju lampu drudzi un veicu labu otro braucienu, kas ļāva kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena," bilst Rinks. "Sajūtas patiešām ir labas, jo ir ieguldīts liels darbs, kurš par prieku ir atmaksājies."

Decembra vidū Rinks kļuva arī par Eiropas junioru čempionu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu