Februārī pie skatītājiem atgriezīsies šovs "Balss maskā" (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Šova "Balss maskā" vadītājs Mārtiņš Spuris
Šova "Balss maskā" vadītājs Mārtiņš Spuris Foto: Lauris Vīksne

26. februārī pie TV3 skatītājiem atgriezīsies noslēpumainākā un intriģējošākā muzikālā šova “Balss maskā” trešā sezona. 

Muzikālais šovs ”Balss maskā”, kas 2021. gadā kļuva par skatītāko šovu Latvijā, jau 26. februārī nonāks pie kanāla TV3 skatītājiem. Jaunajā sezonā sagaidāma vēl spilgtāka sacensība 10 nedēļu garumā – košāki tērpi, skaļākas balsis, daudzveidīgāks repertuārs un negaidītāki pārsteigumi. Visi kopā mēģināsim uzminēt, kas slēpjas zem ragainu, spurainu vai pilnīgi mistisku tēlu maskām.

Šova detektīvi – Baiba Sipeniece-Gavare, Samanta Tīna, Jānis Krīvēns un Jānis Šipkēvics jau gatavojas darbam 10 svētdienu garumā, bet šova dalībnieki ir sākuši sagatavot savus priekšnesumus un darīs visu, lai detektīvu darbs vieglāks nekļūtu.

Šovā piedalīsies 12 sabiedrībā zināmas personas, pārstāvot visdažādākās nodarbošanās un profesijas.

Katrs dalībnieks uzstāsies sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs gan skatītāji klātienē, gan detektīvu komanda, kuri centīsies atklāt, kas slēpjas zem maskām.

“Nevaram ne apstiprināt, ne noliegt informāciju, ka zem maskām varētu būt aktieri, pavāri, sportisti, mūziķi un varbūt pat kāds politiķis. Ir skaidri zināms, ka tie ir 12 Latvijā dzīvojoši cilvēki, kuriem netrūkst drosmes, lai izaicinātu sevi dziedāšanā, turklāt netrūkst arī pozitīvā azarta, lai izkāptu no savas komforta zonas un ļautos šim piedzīvojumam 10 nedēļu garumā,“ nelielu ieskatu aizkulisēs sniedz šova producenti Ilze Ūdre un Guntars Gulbiņš.

Šova trešajā sezonā skatītāji tiks iepazīstināti ar 12 jauniem un neparastiem tēliem, kuru starpā būs gan dzīvnieki, gan mitoloģiski tēli, gan humoristiski varoņi un pat pavisam neparastas figūras. Jaunās sezonas maskas šobrīd vēl tiek turētas noslēpumā, taču zināms, ka divas no maskām veido Latvijā zināms mākslinieks.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu