Ābols izceļas ar "hat-trick" uzvarētā Zviedrijas čempionāta spēlē

Latviešu hokejists Rodrigo Ābols.
Latviešu hokejists Rodrigo Ābols. Foto: Orebro Hockey/Facebook.com

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien, 21. janvārī, izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā. Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" vienība izcīnīja uzvaru.

Erebrū komanda savā laukumā ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) uzvarēja Jenšēpingas HV71 hokejistus.

Ābols vārtus guva pirmā perioda sestajā un 12. minūtē, kā arī 59. minūtē, panākot 4:2.

Komandas kapteinis šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 75% iemetienu, panākot +/- rādītāju +4.

Marenis nebija iekļauts spēles pieteikumā

Šajā sezonā Ābols 34 spēlēs guvis 14 vārtus un sakrājis 15 rezultatīvas piespēles, bet Marenim septiņās SHL cīņās nav izdevies tikt pie punktiem.

Arī 8. decembra spēlē pret šo pašu pretinieku Ābolam padevās lielisks mačs, gūstot divus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējot.

Ar 60 punktiem 35 mačos "Orebro" turnīra tabulā ieņem piekto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.