Ķēniņš gūst vārtus uzvarā Šveices čempionāta spēlē

Ronalds Ķēniņš
Ronalds Ķēniņš Foto: Lausanne Hockey Club/Facebook

Latvijas uzbrucējs Ronalds Ķēniņš sestdien Šveices hokeja virslīgas (NL) izbraukuma spēlē guva vārtus, viņa un vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētajai "Lausanne" svinot uzvaru pret uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas "Tigers".

"Lausanne" viesos pagarinājumā uzvarēja ar 5:4 (1:1, 2:1, 1:2, 1:0).

Ķēniņš vārtus guva 39.minūtē.

Pieteikumā neesot Punnenovam, Ķēniņš uz ledus bija 15 minūtes un 46 sekundes, minūti un 44 sekundes spēlējot mazākumā. Uzbrucējs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī zaudēja vienīgajā iemetienā.

Vēl vienā mačā aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette" mājās ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) pieveica "Biel-Bienne".

Smirnovs pēc savainojuma ārstēšanas spēlēja astoņas minūtes un 36 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un uzvarot divos no astoņiem iemetieniem.

Šveices čempionāta turnīra tabulā "Servette" ar 80 punktiem 39 spēlēs ieņem pirmo ailīti, bet "Lausanne" ar 45 punktiem 39 cīņās ir priekšpēdējā 14 komandu vidū.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".