Ievainoja sievieti un vērsa gāzes ieroci pret policistiem. Salaspilī aizturēts vīrietis

LETA
Ievainoja sievieti un vērsa gāzes ieroci pret policistiem. Salaspilī aizturēts vīrietis
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Ģimenes strīda laikā Salaspilī aizturēts kāds vīrietis, kurš pret policistiem vēlējās izmantot gāzes ieroci. Viņam spēkā bija aizliegums tuvoties ģimenei un tās mājvietai.

19. janvāra pievakarē Salaspils novada pašvaldības policisti saņēma izsaukumu uz kādu mājokli Salaspils pievārtē, norāda Salaspils novada pašvaldības policija.

Tā iemītnieki lūdza kārtības sargu palīdzību, jo mājās bija atgriezies vīrs, kuram par dienu iepriekš pastrādātu pāridarījumu bija piemērots policijas aizliegums tuvoties ģimenei un tās mājvietai.

Šajā vakarā vīrietis, ne tikai atradies spēcīgā alkohola reibumā, bet arī bija pacēlis roku pret savu bijušo dzīvesbiedri, tādēļ mājiniekiem pastāvēja bažas, ka viņu dzīvības var būt briesmās.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucēja neko daudz nepaspēja pastāstīt, jo vīrietis ieraudzījis inspektorus ienākam istabā, izvilka ieroci, pārlādēja to un notēmēja atnācēju virzienā.

Inspektori nekavējoties atbildēja, vēršot agresora virzienā savus ieročus, vienlaikus darot visu, lai pasargātu gan apkārtējos, gan sevi no iespējamas nelaimes.

Lai gan šādas situācijas nav policistu ikdiena un drīzāk ir vien mācībās izspēlēti scenāriji, inspektori esot spējuši agresīvo vīrieti atrunāt no pārsteidzīga soļa un viņš pēc pāris minūtēm veiksmīgi saslēgts roku dzelžos, norāda pašvaldības policija.

Pēc notikušā uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kuri sniedza palīdzību no uzbrucēja rokas cietušajai sievietei, kā arī noskaidrojies, ka agresīvais vīrietis pret policistiem vērsis nereģistrētu gāzes ieroci, kuram veiksmīgas sakritības dēļ pārlādējot iestrēgusi patrona.

Turpmākais darbs notikuma vietā nodots Valsts policijai, kura pret vīrieti sākusi kriminālprocesu. Tāpat varmākam būs jāsaņem sods par policijas noteiktā aizlieguma pārkāpumu.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu