O, 28.03.2023.

Policija Rīgas autoostā aiztur narkokurjerus, kas bija ceļā no Spānijas uz Igauniju

LETA
Policija Rīgas autoostā aiztur narkokurjerus, kas bija ceļā no Spānijas uz Igauniju
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Valsts policija Rīgas autoostā aiztur narkotiku kurjerus, kas bija ceļā no Spānijas uz Igauniju
Valsts policija Rīgas autoostā aiztur narkotiku kurjerus, kas bija ceļā no Spānijas uz Igauniju Foto: Valsts policijas foto

Rīgas autoostā divu vīriešu ceļojumu koferos atrasti pieci kilogrami marihuānas, kas bija paredzēti nogādāšanai uz Igauniju, informēja Valsts policija.

Policija bija saņēmusi informācija par kurjeriem, kuri ved narkotiskās vielas no Spānijas uz Igauniju. Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrota viņu identitāte, un 20.janvārī likumsargi Rīgas autoostā aizturēja pirmo kurjeru - Latvijas pilsoni. Viņa čemodānā konstatēti 2,5 kilogrami marihuānas. Savukārt veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā, tika konstatēti arī desmit gramu kokaīna.

Nākamajā dienā Rīgas autoostā aizturēts arī otrs kurjers - Igaunijas pilsonis, kura līdzi paņemtajā koferī arī atrasti 2,5 kilogrami marihuānas.

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturēšanas brīdī vīrieši bija ceļā no Spānijas uz Igauniju, un Latvijā viņiem bija ieplānota pārsēšanās citā autobusā.

Latvijas valstspiederīgais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar ekonomiskajiem noziegumiem, savukārt otrs vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šīs personas ilgstoši nodarbojušās ar narkotiku pārvadāšanu no Spānijas un Igauniju, saņemot par to naudas atlīdzību.

Vīriešiem draud brīvības atņemšana no trim līdz desmit gadiem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu