Ločmele: Runas par "Saskaņas" nāvi neatbilst patiesībai

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Regīna Ločmele-Luņova.
Regīna Ločmele-Luņova. Foto: Evija Trifanova/LETA

Runas par partijas "Saskaņa" nāvi neatbilst patiesībai, šādu viedokli pirms partijas kongresa pauda redzama tās biedre Regīna Ločmele (S).

Ločmeles skatījumā, "Saskaņa" bija, ir un paliek viena no stabilākajām partijām, jo partijas ideoloģiskā pārliecība nemainās.

Ločmele ir pārliecināta, ka Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš aizgāja no "Saskaņas" ar tādiem pašiem uzskatiem, kā iestājās partijā. "Tas, ka Elksniņš veidos savu partiju, ir ļoti labi. Es nesaredzu ideoloģiskās domstarpības starp Elksniņa un, piemēram, manu pozīciju," izteicās bijusī Saeimas deputāte, paužot viedokli, ka Elksniņa aiziešana ir saistīta ar to, ka viņš vēlas koncentrēties tieši uz Latgali un "attīstīt Daugavpili".

"Tā nav šķelšanās negatīvā nozīmē, bet gan stratēģisks solis. Latgalē ir daudz problēmu, ko pie varas esošie Rīgā neredz un nevēlas risināt.

Tikai 13.Saeimas laikā tika izveidota parlamentārā komisija Latgales problēmjautājumu risināšanai, bet četru gadu laikā nav iespējams atrisināt visas problēmas," pauda Ločmele.

Kā ziņots, Elksniņš pieņēmis lēmumu izstāties no partijas "Saskaņa" un sākt veidot jaunu reģionālu politisko spēku. Viņaprāt, 14.Saeimas vēlēšanu rezultāti uzskatāmi parādīja, ka "Saskaņa" vairāk nav spējīga būt šāds vienojošs spēks.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu