Gutkovskim un Cigaņikam debijā neizšķirti Polijas čempionāta spēlēs

Vladislavs Gutkovskis (vidū).
Vladislavs Gutkovskis (vidū). Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovsks pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" sestdien izbraukumā spēlēja neizšķirti Polijas čempionāta spēlē.

"Rakow" viesos spēlēja 1:1 (0:1) ar Poznaņas "Warta".

Gutkovskis laukumā devās sākuma sastāvā un tika nomainīts 72.minūtē, kad rezultāts bija 1:1.

26.minūtē mājinieki pēc Jan Gžesika sitiena izvirzījās vadībā.

Atspēlēšanos viesiem apgrūtināja Frana Tudora 30.minūtē nopelnītā sarkanā kartīte, tomēr 58.minūtē Strats Svarns rezultātu izlīdzināja.

Vēl sestdien Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks debitēja Polijas čempionātā viņa pārstāvētās Lodzas "Widzew" neizšķirtā savā laukumā ar Ščecinas "Pogoņ" - 3:3 (0:1).

Cīņā par trešo vietu turnīra tabulā Latvijas futbolists laukumā uz maiņu devās 87.minūtē, kad rezultāts bija 2:3.

Mājinieki atspēlējās trīsreiz, uz Kamila Grosicka, Sebastiana Kovalčika un Lukas Zahoviča sitieniem atbildot ar precīziem Bartlomeja Pavlovska, Ernesta Terpilovska un Martina Kreicrīglera sitieniem.

Neizšķirtu ar 11 metru soda sitienu Austrijas spēlētājs Kreicrīglers panāca mača kompensācijas laika devītajā minūtē.

Minūti vēlāk sarkano kartīti viesu rindās nopelnīja Konstantins Triantafillopuls.

"Rakow" ar 42 punktiem 18 spēlēs turnīrā tabulā ir līderpozīcijās, "Widzew" ar 30 punktiem 18 cīņās ar Ščecinas komandu dala trešo vietu, bet Gdaņskas "Lechia" ar pussargu Kristeru Toberu ar 17 punktiem 17 dueļos atrodas 14.pozīcijā 18 komandu čempionātā.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas "Lech".