Trīs Zodiaka zīmes, kurām februārī mīlas dzīve pacelsies citā līmenī

Apollo.lv
Foto: Jacob Lund/Shutterstock

Astrologi nosaukuši trīs laimīgos, kurus februārī gaida galvu reibinošas iepazīšanās, kas var pāraugt mīlestībā. 

VĒRSIS

Vērsis būs teju visu februāra mēnesi būs pacilātā noskaņojumā, jo nāks atklāsme, ka dzīve turpinās, neskatoties uz iepriekš piedzīvoto. Ik rītu būs vēlme celties ar moto - viss ir labi. Februārī Vērši pievērsīs uzmanību tam, lai smaids vairāk piesaistītu citus. Vēršiem, īpaši brīvajiem, būtu jāsāk vairāk smaidīt, tad viņi noteikti satiks dvēseles radinieku.

VĒZIS

Februāris Vēžiem var atnest romantisku iepazīšanos. Viņi to tik ilgi gaidījuši un ticējuši īstai mīlestībai, un februārī ir liels potenciāls šīm Zodiaka zīmēm beidzot dzīvot kā pasakā. Galvenais ir iet līdzi straumei un atlaist domas par bijušajām attiecībām. Mīlestību viņi noteikti atradīs - agrāk vai vēlāk, bet tā pie viņiem nokļūs.

SKORPIONS

Skorpioniem zvaigznes februārī prognozē vētrainu romantiku. Viņiem nav jābaidās parādīt sevi visā savā krāšņumā. Aizņemtie Skorpioni šomēnes atdzīvinās attiecībās dzirkstelīti, bet brīvie Skorpioni var iepazīties ar savu potenciālo partneri, ar kuru var izveidoties ļoti spēcīga saikne. Atvērta sirds un atvērts prāts aizvedīs pie baudas un patīkamu emociju virpuļa. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu