T, 29.03.2023.

Latvijas un Polijas prezidentu kundzes "Vaivaros" atzīmē psiholoģiskās rehabilitācijas nozīmi karavīru ārstēšanā

LETA
Latvijas un Polijas prezidentu kundzes "Vaivaros" atzīmē psiholoģiskās rehabilitācijas nozīmi karavīru ārstēšanā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Trešdien Polijas oficiālās vizītes Latvijā laikā Andra Levites kundze un Agata Kornhauzeres-Dudas kundze apmeklēja nacionālo rehabilitācijas centru "Vaivari", kur šobrīd ārstēšanās un rehabilitācijas pakalpojumus saņem Ukrainas profesionālie un brīvprātīgie karavīri no Harkivas, Volīnas un Žitomiras apgabaliem, informēja Valsts prezidenta kanceleja.

Ar "Vaivaru" pārstāvjiem abas kundzes pārrunāja karavīru ārstēšanās un rehabilitācijas procesu, novērtēja inovatīvās metodes rehabilitācijas nodrošināšanai, kā arī atzīmēja psiholoģiskās rehabilitācijas nozīmi.

Levite un Kornhauzere-Duda vizītē uzsvēra, ka ļoti lepojas ar ukraiņu tautas cīņassparu un uzsvēra, ka atbalsts Ukrainai tiks sniegts tik ilgi, cik nepieciešams.

Prezidenta kancelejā norāda, ka "Vaivari" palīdzību Ukrainas karavīriem sniedz jau kopš 2014.gada, kad Krievija okupēja un anektēja Krimas pussalu, kā arī aizsāka karadarbību Donbasa teritorijā. Centrā tiek sniegts viss nepieciešamai atbalsts, lai karavīri pēc iespējas drīzāk varētu atgriezties Ukrainā.

LETA jau vēstīja, ka trešdien un ceturtdien, 2.februārī, oficiālā vizītē Latvijā uzturas Polijas prezidents Andžejs Duda ar dzīvesbiedri.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu