O, 28.03.2023.

Gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. No nākamās nedēļas autobusi uz lidostu "Rīga" kursēs biežāk

LETA
Gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. No nākamās nedēļas autobusi uz lidostu "Rīga" kursēs biežāk
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
22. autobusa maršruta autobuss ar norādi "Lidosta".
22. autobusa maršruta autobuss ar norādi "Lidosta". Foto: Edijs Pālens/LETA

No nākamās pirmdienas, 6. februāra, tiks veiktas izmaiņas 22. maršruta autobusa sarakstā darba dienās un brīvdienās, lai nodrošinātu pasažieru pārvadājumus uz starptautisko lidostu "Rīga" agrajās rīta un vēlajās vakara stundās.

Kā informēja "Rīgas satiksmes" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane, turpmāk pasažieri lidostā varēs nokļūt plkst. 5.20 no rīta, savukārt gan darba dienu, gan brīvdienu vakaros pēdējais autobuss no lidostas izbrauks arī pēc pusnakts - plkst. 0.40.

Darba dienās tiks organizēti pieci papildu reisi - no rīta plkst. 4.45 un 5.15 no galapunkta Abrenes ielā uz lidostu "Rīga", veicot arī reisu plkst. 5.25 no lidostas "Rīga" uz Abrenes ielu.

Vakarā plkst. 0.40 autobuss kursēs no lidostas uz Abrenes ielu, attiecīgi veicot pirms tam arī reisu plkst. 23.50 no Abrenes ielas uz lidostu "Rīga".

Brīvdienās tiks veikti septiņi papildu reisi - no rīta plkst. 4.45 un 5.15 reisi no Abrenes ielas uz lidostu "Rīga", veicot arī reisu plkst. 5.25 no lidostas "Rīga" uz Abrenes ielu. Naktī plkst. 0.10 un plkst. 0.40 no lidostas "Rīga" uz Abrenes ielu, veicot pirms tam arī reisus plkst. 23.25 un plkst. 23.50 no Abrenes ielas uz lidostu "Rīga".

Kā informēja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV), tas ir sākotnējais risinājums, lai nodrošinātu pasažieru pārvadājumus no lidostas un uz to.

Autobusu reisi var tikt mainīti, ieviešot korekcijas atbilstoši pieprasījumam un vērtējot pasažieru plūsmu, skaidroja Ķirsis.

Kā ziņots, "Rīgas satiksme" ir Rīgas pašvaldībai pilnībā piederošs uzņēmums, kas 2021. gadā strādāja ar 161,117 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,1% mazāks nekā 2020. gadā. Savukārt kompānijas peļņa pieauga 3,1 reizi un bija 3,049 miljoni eiro, liecina kompānijas publiskotā informācija.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu