FOTO un VIDEO ⟩ Noskaidroti 24. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla uzvarētāji

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
24. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā.
24. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā. Foto: Kristaps Hercs un Raimonds Subatovičs

Nedēļas nogalē Jelgavā norisinās 24. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Šogad laurus plūkuši  Latvijas, Lietuvas, Ukrainas, Polijas un Mongolijas pārstāvji, norāda Jelgavas pašvaldība.

Šogad ledus mākslas darbus par tēmu "Senās dievības" veidoja 30 profesionāli tēlnieki no 12 valstīm: Indonēzijas, Mongolijas, Čehijas, Lielbritānijas, Somijas, Nīderlandes, Vācijas, Īrijas, Ukrainas, Polijas, Lietuvas un Latvijas.

Foto: Apbalvoti 24. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla laureāti

Atklājot festivālu, apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti ledus skulptūru konkursa laureāti.

Žūrijas simpātiju balvu par individuālo skulptūru ieguva Viačeslavs Boreckis no Polijas un Ainars Zingniks no Latvijas. Žūrijas simpātiju balvu par komandu skulptūru ieguva Latvijas pārstāvji Zīle Ozoliņa-Šneidere un Ainars Zingniks, kā arī Tautvils Povilionis un Marijus Petrausks no Lietuvas.

Foto: Ledus skulptūras Jelgavā

Par individuālajām skulptūrām laurus plūca arī Arsentijs Samoilovs no Ukrainas, Mindaugs Tendziagoļskis no Lietuvas, Oleksijs Poda no Ukrainas.

Komandas skulptūru konkurencē godalgotas vietas ieguva Arsentijs Samoilovs un Artjoms Samoilovs, Munks Erdene Tsagaans un Uugantsetsegs Enkhtaivans no Mongolijas, kā arī Vītauts Musteiķis un Ķestutis Musteiķis no Lietuvas.

Festivāls turpināsies arī svētdien. Festivālā apskatāmi vairāk nekā 65 ledus mākslas darbi, kā arī vērojami paraugdemonstrējumu dueļi un šovi, kā arī plaša kultūras programma kopā ar Latvijas un Lietuvas zvaigznēm.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu