"Mammu, kāpēc tu to ierakstīji?" Pamela Andersone atklāj, ko dēliem nācies piedzīvot nopludinātā seksa video dēļ (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters / Scanpix

Janvāra beigās pirmizrādi piedzīvoja dokumentālā par Pamelu Andersoni "Pamela: A Love Story". Uz filmas pirmizrādi Pamela ieradās ar abiem dēliem, kuriem arī nācies daudz ciest nopludinātā seksa video dēļ.

Dilans (25) un Brendons (26) dzimuši Pamelas laulībā ar rokzvaigzni, grupas "Mötley Crüe" bundzinieku Tomiju Lī. 

Pamela un Tomijs Lī bija precējušies no 1995. līdz 1998. gadam. Viņi arī nofilmēja šo bēdīgi slaveno seksa video, kas tika nopludināts. Pēc šā atgadījuma tapis vēl kāds seriāls "Pam & Tommy", kurā galvenās lomas atveidoja Lilija Džeimsa un Sebastians Stens.

Dokumentālajā filmā Pamela atklāja, ka Brendons un Dilans skolā tika vajāti pēc tam, kad tika nozagts un nopludināts skandalozais video.

Pamela paskaidroja: "Kad pozēju "Playboy", es nedomāju, ka man drīz būs bērni, viņi izaugs un tas viņiem būs neērti. Vienmēr domāju, ka viņiem visu pastāstīšu, kad būs atbilstošs vecums, bet man nekad nav bijusi iespēja - viņi vienmēr uzzināja pirmie..."

Brendons atceras: "Kad biju bērns, es domāju, ka visi par mani un manu ģimeni zina lietas, kuras viņiem nevajadzēja zināt. Ikvienam bija šis mazais netīrais noslēpums par manu ģimeni. Es pietvīku no dusmām, ja skolā kāds ko neglīti izteicās par mammu."

Foto: Reuters / Scanpix

 "Es atceros, vienu dienu pēc skolas Dilans pienāca pie manis vienās asarās un jautāja: "Mammu, kāpēc tu to ierakstīji?" atceras Pamela.

Pēc tam Dilans atklājis, ka tas būtu bijis "cits stāsts, ja viņa būtu saņēmusi naudu par šo video", paskaidrojot: "Viņa būtu nopelnījusi miljoniem dolāru, tā vietā viņa sēdēja bez nekā un skatījās, kā viņas karjera drūp."

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu