VIDEO "City" futbolists Mahrezs pēc viena no sezonas sliktākajiem sitieniem pajoko pats par sevi

Rijads Mahress
Rijads Mahress Foto: AFP / Scanpix

Par savu neveiklo epizodi Anglijas futbola premjerlīgas 23. kārtas mačā pasmējies Mančestras "City" uzbrucējs Rijads Mahrezs.

Svētdien, 12. janvārī, čempionvienība Mančestras "City" savā laukumā ar 3:1 (3:0) pārspēja Birmingemas "Aston Villa".

"City" pamatus uzvarai pār "Aston Villa" ielika pirmajā puslaikā, kad guva trīs vārtus. Jau mača ceturtajā minūtē pēc stūra sitiena izspēles precīzi ar galvu sita Rodri, 39. minūtē Ilkajs Gindogans panāca 2:0, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā 11 metru soda sitienu realizēja Mahrezs.

Tuvojoties spēles izskaņai, Mahrezam bija vēl viena iespēja gūt vārtus. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām uzbrucējs saņēma lielisku piespēli pretinieku soda laukuma vidū, bet viņa sitiens no ļoti labas pozīcijas lidoja pāri vārtiem.

Pats Mahrezs pēc spēles savā "Twitter" kontā apliecināja, ka ar humora izjūtu viņam viss ir kārtībā: "Vai tā [bumba] jau ir piezemējusies?"

Premjerlīgas kopvērtējumā līderpozīciju joprojām saglabā Londonas "Arsenal", kas aizvadītajā kārtā sestdien cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Brentford".

"Arsenal" rēķinā pēc 21 spēles ir 51 punkts. Mančestras "City" ar 48 punktiem 22 spēlēs ir otrie.