VIDEO ⟩ Rīgā policists uzstāda barjeru, kas uzkrīt virsū automašīnai. Kurš par to ir atbildīgs? (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Pie portāla TVNET vērsās kāds lasītājs ar video, kurā iemūžināts, kā policists kārto norobežojošās barjeras, taču viena no tām uzkrīt uz automašīnas.  Rīgas pašvaldības policija (RPP) skaidro šo situāciju.

Lasītājs norādīja, ka video uzņemts Krišjāņa Valdemāra un Alojas ielas posmā, kas pašlaik automašīnām ir slēgts. Kadros redzams, kā divi likumsargi dodas sacelt atpakaļ norobežojošās barjeras, kuras apgāzušās.

Abi kārtībsargi sākumā ceļ barjeras no vienas puses, bet RPP darbinieks pēc tam nolemj doties un darbu turpināt no otras puses - tieši tur, kur atrodas ceļmalā novietota automašīna.

Policists mēģināja pacelt uzreiz divas barjeras, kas aptuveni uz pāris sekundēm izdevās, taču viena no barjerām atkal apgāzās.

Turklāt tā uzkrita tieši virsū stāvošajam transportlīdzeklim. Tālākajos kadros policista nedienas ar barjeru sacelšanu atpakaļ turpinās - paceltās barjeras atkal nokrīt.

Video: Uz automašīnas Rīgā uzkrīt barjera

Portāls TVNET sazinājās ar Rīgas pašvaldības policiju, lai noskaidrotu par šo neveiksmīgo incidentu ko vairāk.

RPP pārstāvis Toms Sadovskis norādīja: "Lai gan vizuāli bojājumi nav redzami, Rīgas pašvaldības policija ir sazinājusies ar attiecīgās automašīnas apdrošinātāju un informējusi par situāciju. Ja tomēr būs radušies kādi bojājumi, automašīnas īpašnieku lūdzam sazināties ar pašvaldību vai RPP."

Kā ziņots, pagājušajā sestdienā, 18. februārī, no divām ēkām Valdemārā ielā tika evakuēti cilvēki, jo ēku sienās paplašinājās plaisas. No divām blakus esošām ēkām Valdemāra ielā 117. un 119. tika evakuēti 33 cilvēki.

Lai neapdraudētu satiksmes dalībniekus Valdemāra ielas posmā no Šarlotes ielas līdz Alojas ielai tika slēgta satiksme.

Pirmdien tika pieņemts lēmums atļaut namu iedzīvotājiem no saviem mitekļiem paņemt nepieciešamākās mantas, bet gar namiem no šodienas ļauts kursēt sabiedriskajam transportam.

Kā apstiprināja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis, Rīgas pašvaldība saņēmusi eksperta atzinumu, kas ļauj slēgtajā Valdemāra ielas posmā atjaunot sabiedriskā transporta satiksmi pa vienu joslu.

Savukārt bojāto ēku iedzīvotāji varēs paņemt pirmās nepieciešamības mantas.

Sabiedriskais transports slēgtajā ielas posmā varēs braukt tikai pa vienu joslu, kurā tiks organizēta maiņvirziena kustība. Pārējiem autovadītājiem Valdemāra ielas posms starp Alojas un Šarlotes ielām joprojām būs slēgts.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu