Bots/Plūme PK pēdējā posmā paliek septītie. Kopvērtējumā trešā vieta

LETA
Mārtiņš Bots un Roberts Plūme
Mārtiņš Bots un Roberts Plūme Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Vinterbergā Pasaules kausa (PK) pēdējā, devītajā posmā ieņēma septīto vietu un sezonas kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu, kamēr otra Latvijas ekipāža Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ierindojās desmitajā pozīcijā, arī kopvērtējumā noslēdzot pirmo desmitnieku.

Pirmajā braucienā Ševics-Mikeļševics/Krasts trasi veica 43,561 sekundē, atpaliekot no līderiem Toni Egerta/Sašas Benekena no Vācijas 0,320 sekundes un ierindojoties desmitajā pozīcijā. Bots/Plūme finišu sasniedza 43,343 sekundēs un, zaudējot Vācijas ekipāžai 0,102 sekundes, ieņēma piekto vietu.

Savukārt otrajā braucienā Ševics-Miķeļševics/Krasts, lai gan veica trasi nedaudz lēnāk (43,962 sekundes), spēja saglabāt desmito vietu.

Bots/Plūme otrajā braucienā uzrādīja vien septīto labāko finiša laiku (43,619 sekundes), kas abu braucienu summā lika noslīdēt uz septīto pozīciju.

Divu braucienu summā uzvaru izcīnīja Tobiass Vendls un Tobiass Arlts, kuri summā finišēja minūtē un 26,690 sekundēs. Otro vietu, piekāpjoties 0,057 sekundes, ieņēma pirmā brauciena līderi Egerts/Benekens, bet labāko trijnieku noslēdza austrieši Juri Tomass Gats/Rikardo Martins Šepfs, kuri zaudēja uzvarētājiem 0,132 sekundes.

Bots/Plūme no uzvarētāja atpalika 0,272 sekundes, kamēr Ševics-Miķeļševics/Krasts piekāpās 0,833 sekundes.

Vīriešu sacensībās pēdējā posmā startēja 17 ekipāžas.

Kopvērtējumā pirmo vietu ar 1014 punktiem ieņēma Vendls un Arlts, ar 955 punktiem otro vietu izcīnīja Egerts/ Benekens, bet trešie ar 757 punktiem bija Bots/Plūme. Ševics-Mikeļševics/Krasts ar 458 punktiem ieņēma kopvērtējumā desmito vietu.

Bots/Plūme sezonas veiksmīgāko nogriezni aizvadīja pēc jaunā gada - Siguldā Pasaules kausa posmos viņi vispirms svinēja uzvaru, bet pēc tam izcīnīja sudraba medaļas, savukārt Altenbergā, Vinterbergā un Sanktmoricā latvieši bija trešie.

Arī Ševics-Mikeļševics/Krasts mājas trasē parādīja vislabākos rezultātus, izcīnot piekto un trešo vietu.

Sestdien uz starta stāsies vēl sievietes, bet svētdien notiks vieninieku sacensības vīriešiem, kā arī komandu stafete.

Sacensībām Vinterbergā pieteikušies 99 sportisti no 14 valstīm - 21 sieviete, 28 vīrieši, deviņas sieviešu ekipāžas, kā arī 16 vīriešu dueti.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu