Rīgā tiks būvēts vēl viens "Lidl" veikals

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
"Lidl" Imantā. Ilustratīvs attēls.
"Lidl" Imantā. Ilustratīvs attēls. Foto: Lauma Vītola/LETA

Mazumtirdzniecības ķēde SIA "Lidl Latvija" sāks būvēt vēl vienu veikalu Rīgā. Tas atradīsies Krasta ielā, norāda "Lidl Latvija" pārstāvji.

Šajās dienās sākas būvlaukuma sagatavošanas darbi "Lidl" veikala vajadzībām. Projekts paredz šeit esošās vecās autosalona ēkas demontāžu.

Ēkas projekts veidots tā, lai tas labi sasauktos ar Krasta ielas maģistrāles un Salu tilta auto plūsmu, bet vienlaikus būtu ērti sasniedzams velosipēdistiem un kājāmgājējiem. Viņu vajadzībām šeit tiks izbūvēti jauni celiņi, bet autotransportam par "Lidl" līdzekļiem tiks radīts jauns apgriešanās ceļš pie Salu tilta - Lāčplēša ielas viadukta.

Krasta ielas veikala ēka būs vairāk nekā 2300 kvadrātmetrus liela ar gandrīz 1420 kvadrātmetrus plašu tirdzniecības zāli.

Projektā paredzēts arī īpašs fasādes izgaismojums diennakts tumšajās stundās. Apkārtējās teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai tiks iestādīti gandrīz 900 dažādi košumkrūmi un koku lielstādi.

Kopējais jaunajā veikalā investēto līdzekļu apjoms un veikala atklāšanas laiks tiks paziņots, būvdarbiem noslēdzoties.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka Krasta ielā 40 atradās kompānijas "TC Motors" "Subaru" autosalons un autoserviss.

Informācija Zemesgrāmatā liecina, ka 2020. gada novembrī šo autocentra ēku no "TC Holding" par 4,122 miljoniem eiro iegādājās "Lidl Latvija". Savukārt zemesgabalu 1872 kvadrātmetru platībā 2021. gada jūnijā par 2,277 miljoniem eiro "Lidl Latvija" iegādājās no Rīgas pašvaldības.

Mazumtirdzniecības ķēde "Lidl" Latvijā darbu sāka 2021. gada nogalē. SIA "Lidl Latvija" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021. gada 1. marta līdz 2022. gada 28. februārim, bija 101,423 miljoni eiro, kamēr kompānijas zaudējumi bija 53,365 miljoni eiro, kas pamatā saistīts ar ieguldījumiem veikalu būvniecībā, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Lidl Latvija" reģistrēta 2016. gada oktobrī, un uz'n'emuma pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas "C E - Beteiligungs-GmbH". Savukārt kompānijas patiesais labuma guvējs ir Vācijas pilsonis Dīters Jozefs Švarcs.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu