O, 28.11.2023.

VIDEO ⟩ Maestro Raimonds Pauls aktiera lomā

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Maestro Raimonds Pauls nofilmējies jauniešu kora "Kamēr…" video rullītī. 

Video redzams, kā jauna sieviete sēž pie automašīnas stūres un cenšas sākt braukt, kamēr Pauls - viņai blakus pasažiera sēdeklī. Brīdi vērojot meitenes nemākulīgo darbošanos, maestro viņai jautā: "Klausies, tu pirmo reizi brauc? Tu saproti, uz kuru pusi tu brauc? Uz priekšu? Vai atpakaļ? Man bišķi tev jāparāda, kā tas ir?"

Pēc tam redzams, ka viņš iesēžas autovadītāja krēslā un pamāca: "Pārbaudi rokas bremzi, paskaties, kas ir ar gaismām, ieslēdz dzinēju. Man liekas, ka es kaut ko aizmirsu… padod man to kasku."

Nākamajos kadros redzams, kā lielā ātrumā BMW markas automašīna drifto pa halli.

Pie publiskotā video teikts: "Jūsu [Paula] padoms un klātbūtne allaž dara kaut kripatiņu meistarīgākus arī ikkatru no mums!"

Par rullīti skarbi izteicies Ēriks Stendzenieks: "Nu vajag taču pierunāt Paulu piedalīties reklāmā un tad to uztaisīt maksimāli tizlu, neticamu un ielikt Maestro mutē kaut kāda jauna gurķa kopīraitera vārdus, kādus pats nekad pats neteiktu. Plus vēl, protams, ka tā stulbene nemākule ir jauna beibe..."

Stendzenieks nebija vienīgais, kuram video rullītis licies ne pārāk veiksmīgs. Pie publicētā video vairāki sociālo tīklu lietotāji apsprieda video montāžu, savukārt citi atcerējās maestro jaunību un to, kā viņš savulaik braucis ar Volgu. 

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu