O, 30.05.2023.

VIDEO ⟩ Pēc avārijas Ķegumā mirušas vairākas govis

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Sara Winter/Shutterstock

Trešdienas, 1. marta, vakarā Ķegumā avarēja kravas automašīna, kas veda 29 govis. Piecas govis mirušas, bet vēl piecas pēc avārijas aizbēga, informē raidījums "Degpunktā".

Avārija notikusi dažus metrus no Ķeguma hidroelektrostacijas (HES). Kravas automašīna ieslīdēja kraujā. Cilvēki no spēkrata izkļuva caur priekšējo stiklu un tika nodoti mediķu aprūpē.

Automašīnas piekabē atradās 34 govis, taču ar vinču izvilktas kopumā 29 govis, vēsta raidījums. Piecas govis gāja bojā, bet piecas aizbēga. Vēlāk dzīvnieki tika atrasti.

Ķegumā trešdienas vakarā avarējusi kravas automašīna ar 29 govīm, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdienas vakarā saņemts izsaukums uz Ķegumu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā bija avarējusi kravas automašīna, no kuras pašu spēkiem bija izkļuvuši divi cilvēki, kuri tika nodoti mediķiem.

Ugunsdzēsēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes. Ar hidrauliskajiem instrumentiem glābēji atvēra kravas automašīnas piekabes aizmugurējās durvis, aiz kurām atradās govis.

No piekabes ar vinču tika izvilktas kopumā 29 govis.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu