VIDEO Porziņģim produktīvs sniegums, bet ar to nepietiek uzvarai pret NBA līdervienību

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Aizvadītajā naktī zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" vienība.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 111:117 piekāpās Austrumu konferences un līgas kopvērtējuma līdervienībai Milvoki "Bucks".

Porziņģis nospēlēja 36 minūtes, guva 24 punktus (2p. 10/21, 2p. 1/8, soda metieni 1/1) un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, 19. reizi šosezon sakrājot "double-double".

Vēl latvieša kontā piecas rezultatīvas piespēles, divi bloķēti metieni, viena kļūda, četras piezīmes un pozitīvs +- rādītājs +11.

18 no saviem 24 punktiem šajā mačā Poziņģis guva jau spēles pirmajā ceturtdaļā. Mača sākums latvietim bija izcils, taču turpinājums nebija vairs tik sekmīgs.

"Wizards" sastāvā rezultatīvākais bija Bredlijs Bīls, kurš guva 33 punktus, bet 17 pievienoja Deni Avdija.

"Bucks" rindās Janis Adetokunbo guva 23 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un atdeva 13 rezultatīvas piespēles, izceļoties ar "triple-double".

"Wizards" ar 30 uzvarām un 34 zaudējumiem ieņem 10. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā, kur "Bucks" ir pirmajā pozīcijā ar bilanci 46-18.