Krivenchy par slavu un slavenībām: Latvijā neviens nav slavens, mēs visi esam pāķi. Pilnīgi visi (4)

Apollo.lv
Foto: publicitātes

TV3 mini šovā "Viens maskā" raidījuma vadītāji Linda Pūle un Nauris Brikmanis uz pirmo epizodi ciemos aicinājuši šova "Balss maskā" žūrijas pārstāvi Krivenchy jeb Jāni Krīvēnu, lai aprunātos par viņa kā detektīva lomu, sadarbību ar kolēģiem un to, kas gaidāms šīs sezonas lielākajā minēšanās šovā.

Krivenchy atklāja, ka, viņaprāt, trešā sezona esot labāka par pirmo, un viņš ir pārliecināts, ka, vērojot šovu, skatītāji būs pārsteigti.

Vaicāts, kā izdodas sastrādāties ar tik spilgtām kolēģēm kā Samanta Tīna un Baiba Sipeniece-Gavare, Krivenchy atklāj, ka starp viņiem izveidojusies laba ķīmija, un smejoties saka, ka ir slikti ietekmējis tieši Samantu.

Raidījuma vadītāja vēlējās arī noskaidrot, vai Krivenchy jūtas slavens. Viņš uz šo jautājumu atbildēja:

"Latvijā neviens nav slavens, mēs visi esam pāķi. Pilnīgi visi. Man riebjas tas vārds "slavenība", ja godīgi. Latvijā mēs visi esam pāķi."

Pilnu epizodi, kur tika pārbaudītas Krivenchy detektīvspējas, kā arī tika noskaidrots, ko tauta domā un saka par Krivenchy, skaties, spiežot šeit.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka aiz muguras jau ir pirmie divi šova "Balss maskā" raidījumi, un nu iepazītas visas 12 maskas. 

No šova izstājušies jau divi dalībnieki - Naktstaurenis, zem kura maskas slēpās aktrise Dana Bjorka, un Torte, zem kuras bija paslēpies bokseris Kristaps Zutis.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu