T, 29.03.2023.

Kas par dienu! 12. martā Ventspilī sagaidīts 2023. gada simtais mazulītis un otrie dvīnīši

Kas par dienu! 12. martā Ventspilī sagaidīts 2023. gada simtais mazulītis un otrie dvīnīši
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Māmiņu Inesi un mazulīti Melāniju sveic slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.
Māmiņu Inesi un mazulīti Melāniju sveic slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis. Foto: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca/Facebook.com

12.martā Ventspils slimnīcā bijuši īsti dubultsvētki: sagaidīts šī gada 100. Ventspils mazulītis un otrais dvīnīšu pāris.

Šīgada 100. jaunā ventspilniece ir meitenīte Melānija. Viņa piedzima 50 cm gara un svēra 3256 g. Mazo māsiņu mājās Kandavā jau nepacietīgi gaida divi brālīši un divas māsiņas. Melānijai pasaulē palīdzēja nākt vecmāte Aija Ziemele.

Tajā pašā dienā Venstpils Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši jau otrie dvīnīši šogad Ventspilī -brālīši Adrians Tomass un Deniss Daniels.

Melānijas māmiņa Inese ar smaidu stāstīja par patīkamo pieredzi Ventspils Dzemdību nodaļā. Par lēmumu pēc iepriekšējās pieredzes nav bijis nekādu šaubu. "Viennozīmīgi Ventspils," pārliecinoši saka daudzbērnu māmiņa. "Visīpašākais šeit ir personāla attieksme - ne tikai vecmāte un uzraugošais ārsts, bet viss personāls, kas ik pa laikam ienāk, pajautā, vai nav kas nepieciešams. Tu te tiešām jūties gaidīts! Un, protams, vislielākais paldies vecmātei Aijai Ziemelei, kas ir cilvēks savā vietā! Viņa ir fantastiska!"

Māmiņu un mazulīti sveica slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis. Māmiņa saņēma gan personalizēto mīļlietiņu kārbiņu ar pensionāru biedrības rokdarbnieču darinātajām zeķītēm, gan Latvijā ražotu mīļlupatiņu saldākiem sapnīšiem un pirmo mazulīša priekšautiņu.

Tāpat kā citas ģimenes, kas Ventspilī sagaida savu trešo un katru nākamo bērniņu, arī Melānija ar māmiņu pēcdzemdību laiku pavada paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu