VIDEO ⟩ Gada vārtu guvums jau martā? "Sporting" pussargs Goncalvess izceļas ar iespaidīgu "golu"

Pedro Gonsalvešs
Pedro Gonsalvešs Foto: Reuters/ScanPix

Ar iespaidīgu vārtu guvumu ceturtdien, 16. martā, UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla mačā izcēlās Lisabonas "Sporting" pussargs Pedro Gonsalvešs.

"Arsenal" un "Sporting" duelī Londonā uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēcspēles sitienos, jo pirmais mačs noslēdzās ar 2:2, bet šajā spēlē pamatlaiks noslēdzās ar 1:1. Sitienus no 11 metru atzīmes precīzāk izpildīja viesi (5:3).

Jau mača 19. minūtē "Arsenal" vadībā izvirzīja Granits Džaka un tieši Gonsalveša lieliskais tālšāviens spēles 62. minūtē noturēja "Sporting" spēlē.

Pagarinājuma beigās "Sporting" palika mazākumā, jo otru dzelteno kartīti spēlē nopelnīja Manuels Ugarte.

Pēcspēles sitienos uzvarētājs izšķīrās ceturtajā sērijā, kad mājinieks Gabriels Martinelli nespēja dabūtu bumbu vārtos.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas bija sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļuva izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienojās astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Trešo vietu ieguvējas pārcēlās uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, bet ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona bija noslēgusies.

Fināls norisināsies 31.maijā Budapeštā.

Pagājušajā sezonā finālā Frankfurtes "Eintracht" pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Glāzgovas "Rangers".